Nagy baj lehet belőle?

Tisztelt Doktor Úr! 6 hetes várandós vagyok. Sajnos egyik este belázasodtam, éjszakára már elég magas (38, 4) lett a hőm. Annyira gyenge voltam és annyira rosszul éreztem magam, hogy muszáj voltam bevenni lázcsillapítót. Egyébként egész nap csak gyógyteákat ittam. Itthon csak rubophen volt. Ezt vettem be. Kérdésem az, hogy nagyon rosszul tettem-e, lehet- e negatív hatása ennek a gyógyszernek a magzatra? Előre is köszönöm! Üdvözlettel, Szilvia

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

A leírt gyógyszer készítmény terhességben alkalmazható, magzat károsító hatása nem ismert.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 27., 10:42; Megválaszolva: 2016. január 28., 22:13
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...