Mi lehet a gond?

Tisztelt Doktorúr! Szeptember vége óta szedem a Jangee nevű fogamzásgátlót. Nagyjából 2 hete reggelente hányingerem van, egész nap émelygek, nehezen kapok levegőt, egész nap aludnék, fáj a fejem, fájnak a melleim, ingerült vagyok, görcsöl a hasam, gyenge vagyok. Egy héttel ezelőtt volt este nagyon kevés barnázás, akkor még volt a gyógyszeremből. Tovább szedtem rendesen, ma vagyok a tablettaszünet 3. napján, ma reggel megjött, viszont délutánra elmúlt. Jóval kevesebb volt, és barna színű volt az egész. Ezt mi okozhatja? Előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Pétervári László válasza Egyéb témában

A leírt panaszok miatt nőgyógyászati szakvizsgálat javasolt.

Terhesség kizárása, gyulladás vizsgálata után szükség esetén a fogamzásgátló váltás mérlegelése.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2016. január 18., 16:43; Megválaszolva: 2016. január 18., 21:33
Kérdések és válaszok: Egyéb
Lehet baja?
Tisztelt doktor/doktor nő! Sajnos az történt, hogy Szeptember 19-23. menstruáltam és valahogy bennem maradt egy tampon, nem éreztem semmit és a...
Császármetszés utáni menzesz
Tisztelt Doktor Úr! Tavaly novemberben szültem császármetszéssel, február közepéig szoptattam. A menzeszem januárban már megjött és egészen...
vizes folyás
Kedves Doktor Úr! Soha nem szültem és egészséges életmódot folytatok. Tavalyi leletemen ez van: tátongó méhszáj, portio folytatásában...
Ez mit jelezhet? Terhesség...
Tisztelt Doktor Úr! Azzal a panasszal/kérdéssel fordulnék Önhöz, hogy 4.napja késik a menstruációm, 3 pozitív tesztem van, a tegnapi a legerősebb....
A ciklus és a lencse
Tisztelt Doktor Úr! Véleményét és segítségét szeretném kérni a következő esettel kapcsolatban. A korábban rendszeres menstruációs vérzésem...