Sminktetoválás

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Tegnap csináltattam szemöldök tetoválást.Szépségszalonban, ez már a 3. volt.Közben pánikbeteg lettem és Cymbalta 30 mg-os és Rivotril 0.5 mg-os tablettát kell szednem. Azt olvastam nem szabad így elmenni gyógyszerrel tetováltatni.Igazából kicsit tartok okoz-e bármiféle szervi vese, máj megbetegedést. A vérképemet rendszeresen ellenőrzik a májfunkciós értékek mindíg tökéletesek voltak.Valamint a sminktetoválásnál előfordulhat-e szervi megbetegedés. Most szépen gyógyul picit fel van dagadva, de nem piros.Ellenőrzött szalonban csináltattam, de félek az esetleges kockázatoktól.Nem tudok más szervi megbetegedésről sem.Válaszát előre is köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában
    Nincs találat!

Dr. Tóth Gyöngyi válasza szemöldök tetoválás témában

Tisztelt Kérdező!

A tetoválás önmagában nem okoz szervi károsodást, gyógyszerszedéssel együtt sem, főleg ha olyan szalonban csináltatta ahol a sterilitásra odafigyeltek.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2013. január 03., 14:30 ;Megválaszolva: 2013. január 06., 21:47
Kérdések és válaszok: Egyéb
Fejfájás okai mi lehet?
Jónapot kivánok! 3 honapja fáj a fejem szur es nyomo fájdalom tarkon általában de szokot a homlokomnál ossze vissza valamint az arccsontom es az orrom...
Nyomás a fejben
Üdvözlöm! 27 éves nő vagyok, 64 kg, 162 cm. Problèmám első szülès után kezdődött 8 hónapja. Hasmenésem volt egy hètig, utána becsípődött a...
Hepatitis A és B védőoltás...
Kedves Webbeteg, Keleti országokba utazás előtt tipikusan javasolnak a weboldalak kombinált védőoltást mindenkinek, de kissé féloldalasan mintha...
Sárga tenyér labor eredmény volt
Volt vérvétel ami picit magas Koleszterin Triglegricelin Gpt,Ggt ....mi lehet a baj mert igen sárga a tenyerem es szem kicsit vizes duzzadt amúgy semmi mas...
Fáradtság, gyengeség, EBV
Tisztelt Doktor/Doktornő! Május végén egyik pillanatról a másikra rámtört egy nagyfokú gyengeség érzés, az egész testemet úgy éreztem mintha...