Hajhullás, nem használnak a vitaminok

Kedves Dr! A problémám nemrégen kezdődött, talán pár hete.Dús és igazán sok, egészséges hajkoronám volt. Aztán mostanában észrevettem, hogy elkezdett az átlagosnál nagyon számban hullani. Az étrendem változatosabb lett, több gyümölccsel és vitaminnal.Nem értem mi lehet a probléma de rendkívüli módon megvisel. A hajamat minden harmadik nap mosom meg és minden esetben megszárítom. Eddig nem volt semmi gond de a szokásaim nem változtak. Kérem adjon tanácsot!

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a hajhullás témában

Kedves Kérdező! A vashiánya okozhatja a hajhullást, ezt kezelni kell, illetve ősszel normális folyamat, ha a szokásostól több hajszál hullik ki, tehát egyelőre nincs oka aggodalomra, rendezzék a vérszegénységét, kezdjen el Revalidot szedni. Ha nem enyhül a továbbiakban a hajhullás, akkor kozmetológiai szakrendeléshez forduljon!

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. október 30., 18:48; Megválaszolva: 2011. október 31., 10:49
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...