Hajhullás fogamzásgátló szedése után

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Májusban abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mely követően hétről hétre egyre több hajam hullott ki. Most vettem Revalid kapszulát, remélve, hogy ettől csökken a hajhullásom. Valamint szeptemberben elkezdtem szedni egy új fogamzásgátlót (a Milligest-et). Úgy gondolom, hogy a hormonális változás miatt jelentkezik nálam ez a tünet, de természetesen ez csak feltételezés részemről. Ön szerint elmúlik a hajhullásom, ha a szervezetem ismét "megszokja" a gyógyszert?

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg szakértő válasza a hajhullás témában

Kedves Kérdező! Ezt megjósolni nem lehet, remélhetőleg igen. Ha mégse állna meg a hajhullás a fogamzásgátló elkezdésével és a Revalid szedésével, akkor vérkép, pajzsmirigyfunkció, góckutatás szükséges.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
WEBBeteg szerkesztőség
Kérdés: 2011. október 20., 20:36; Megválaszolva: 2011. október 21., 11:14
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Hámló mellbimbó - Paget kór?
Kedves doktornő, Már harmadig napja arra ébredek fel, hogy mindktét mellemen körbe a mellbimbó udvar körül elkezdett hámlani a bőr. Aztán a nap...
Kiütések az arcon
Tisztelt Doktornő! Felső légúti vírusos fertőzésem van és az arcomon 2 napja apró piros kiütések, fehér, gennyes, hólyagszerű közép résszel...
Kinyomhatatlan pattanás
Kedves Doktornő! Azzal a problémával fordulok Önhöz, hogy pár hete az orrom mellett, az arcom bal oldalán megjelent egy pattanásszerű bőrhiba...
Hpv szemölcs
Tisztelt Doktornő! Év elején pár db HPV nemi szemölcsöt távolítottak el rólam egy magánklinikán, lézeres eljárással. Sajnos ismét előjött...
Bőrbetegség
Tisztelt Doktornő! Mellkasom közepén,hímvessző körül és a herék mentén körül időről időre megjelennek piros viszkető foltok.Ezek szőrrel...