Arcon kiver gennyes pattanás, gyulladás

tenutan kapszula szedésekor picit visszahúzódik az arcon levő sűrű gyulladt pattanás, gyógyszer abbahagyása után pár nap múlva teljesen kiver, utcára kimenni így nem lehet, mindenki bámul hogy mi van

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a pattanás témában

Kedves Asszonyom! Bőrgyógyásznál járt már? Acne vagy rosacea nevű betegség jön szóba. A háttérben érdemes gócot kutatni. Ebben a bőrgyógyász vagy a háziorvos segíthet, fogászati, fül-orr-gégészeti, nőgyógyászati vizsgálat, vérkép, mellkas rtg., hasi uh. szükséges első körben.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 24., 10:51; Megválaszolva: 2010. augusztus 25., 11:51
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...