Kisajkak

Tisztelt Webbeteg Szakértő! Az utóbbi pár napban vettem észre, hogy a kisajkaim tetején a bőr megkeményedett, de nem csíp és semmi más tünetem sincs...csak kemény. Csak pár millis területről van szó. Lehet ez a fogamzásgátló tablettától, amit nem rég kezdtem el szedni? Mert se strandon, se olyan helyen nem jártam ahol fertőzést lehetne kapni. A párommal is óvszerrel védekezünk. Nem tudom mi lehet az oka. Válaszát előre is köszönöm.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza a bőrelváltozás témában

Sajnos látatlanban nem lehet megítélni, hogy mi okozza a apanszt, de a bőr szárazsága akár ekcémás tünet vagy lichen nevű bőrbetegség is lehet, ezért vagy nőgyógyászt vagy bőrgyógyászt keressen fel.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2010. augusztus 02., 15:37; Megválaszolva: 2010. augusztus 03., 10:44
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...