Lamisil mellékhatás

Tisztelt Doktor Úr/Doktornő!

A kérdésem az lenne. hogy 10 napos Lamisil tabletta kúra okozhat-e olyan vérképleletet, mintha hepatitis b vírusr lenne a szervezetben.

Tisztelettel

Váradiné

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza a lamisil témában

Kedves Váradiné!

A Lamisil tabletta emelheti a májenzim értékeket ugyanúgy mint a hepatitis vírusok, azzal a különbséggel, hogy ha gyógyszer okozta a májenzimemelkedést akkor a gyógyszer abbahagyását követően a májenzimértékek normalizálódnak, míg hepatitis fertőzéskor ez nem következik be. Nagyon fontos ilyen esetben a gyógyszer elhagyása, és vírus szerológiai vizsgálatok elvégzése.

 

Üdvözlettel: Dr. Bodnár Edina

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. június 04., 17:33; Megválaszolva: 2011. október 05., 09:17
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...