Pórusok

Kedves Doktornő! Köszönöm szépen válaszát.Roaccutannal kapcsolatban kérdeztem. Megpróbálom végülis napi 10 mg-ra felemelni. A problémám inkább az hogy 1-2 hete az arcomon egy kis területen nagyon kitágultak a pórusok.Nem tudom mitől lehet ez? Nem hatna már a gyógyszer? Ha megint "normálisan" szedném összehuzódnának? És mi lehet az oka annak hogy csak igy egyik napról a másikra ilyen láthatóak, kitágultak lettek a pórusaim?:(Nem tudna ajánlani addig is valamilyen pórusösszehuzó krémet amit roaccutan mellett is használhatok? Válaszát nagyon szépen köszönöm előre is

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza a tág pórus témában

Tisztelt Kérdező!

Igen, ha terápiás dózisban szedné a Roaccutant, akkor összehúzódnának a pórusok. Sajnos a Roaccutan mellett nem lehet hámlasztó kezeléseket alkalmazni, melyek hatására összehúzódnának a pórusok.

Üdvözlettel: Dr. Bodnár Edina

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. május 29., 10:17; Megválaszolva: 2011. október 04., 11:39
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...