Vízhólyag

Tisztelt Doktor Úr/Nő! Lassan már két éve karatézom. Tatmin eddzünk és mostanában elég gyakran nagy vízhólyagok keletkeznek a talpamon. "nem akar vastagodni a bőr a talpamon". Van erre vmilyen lehetőség, hogy csökkentsem a vízhólyagok keletkezését? Mert ez így igen rossz, nem tudok normálisan edzeni, és pár napig menni se! Megtisztelő válaszát előre is köszönöm!

WEBBeteg Szakértő válasza vízhólyag témában

Tisztelt Kérdező!

Sajnos az irritációtól is kialakulhatnak hólyagok, melyeket nem lehet krémekkel kezelni. A hólyagok gyors gyógyulását elősegíti a Cicaplast gél. A bőr épségének fenntartásához nagyon fontos az A-és E-vitamin, ezért szedjen Revalid vagy Biovane kapszulát.

Üdvözlettel: Dr. Bodnár Edina

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. március 25., 21:45; Megválaszolva: 2011. szeptember 19., 09:40
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Vízhólyag
Tisztel DoktorNŐ/Úr! A sarkamon egy több km-es séta után vízhólyag keletkezett. Elég zavaró járás közben. Az lenne a kérdésem, hogy ezt a...
Vízhólyag mélyen
Tiszlet Doktor Úr/Asszony! Három hete futottam 10 km-t, és egy vízhólyag alakult ki a nagylábujjam tövénél. Nem mertem felnyitni, mert nagyon...
Vízhólyag-szerű kiütés
Tisztelt Doktor Nő/Úr! 20 éves vagyok és egyik napról a másikra azt vettem észre hogy a bal lábamon vízhólyag szerű kiütések jelentek meg. Ez...
Mi okozza a vérhólyagot?
Vérhólyag van a lábamon, mit csináljak vele? Mi okozza? Elég sokszor van vízhólyagom, vérhólyagom, pattanás, ami gennyes.
Viszkető, váladékozó végbél
Tisztelt Doktor Nő/Úr! A következő problémában kérnék segítséget. Ülőmunkát végző 28 éves srác vagyok. Néhány hete kezdődött, hogy...