Kérdés Dr. Bodnár Edinához

Kedves Doktornő! Már irtam Önnek azzal kapcsolatban hogy roaccutan gyógyszert szedek és ennek mellékhatásaként szemhéjgyulladás alakult ki nálam. Azóta csökkentettem is az adagot már egy hete 20 mg-t szedek egyébként 55kg vagyok.40 mg-mal kezdtem majd mikor ez kialakult csökkentette a bőrgyógyász 30ra most meg 20ra.Voltam szemorvosnál is aki felirt kenőcsöt is de semmi változás.Különösen a szempilláim kihullása miatt zavar már az egyik szememnél eléggé látszik.Kérdésem az lenne hogy a kura abbahagyása után ez ugye meg fog szünni és vissza fognak nőni a szempillák? Ön szerint mennyi idő kell majd neki (a szempillák visszanövéséhez? ) Válaszát előre is köszönöm

Legfrissebb cikkek a témában

WEBBeteg Szakértő válasza roaccutan témában

Tisztelt Kérdező!

Igen, vissza fog nőni a szempillája, kb. 2-3 hónap kell hozzá.

Dr. Bodnár Edina

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2009. február 23., 21:01; Megválaszolva: 2009. február 23., 21:01
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Roaccutan kiürülése
Tisztelt Doktornő! 9 hónapig szedtem Roaccutant, amit két hete hagytam abba körülbelül. Mozgás, illetve terhelés hatására már a kúra előtt is...
Trombózis
Tisztelt Doktor nő/úr! 2 hónapja a bőrgyógyászom roaccutant írt fel, amely mellé fogamzásgátló szedését javasolta. A nőgyógyászom a...
Roaccutan-szemöldök
Kedves Dr Bodnár Edina! Köszönöm szépen a választ.Legközelebb szemöldök festésnél szólok a kozmetikusnak ha csíp mossa le, bár most is szóltam...
Kérdés Dr Bodnár Edinához
Kedves Doktornő! Roaccutant szedek és ma voltam befestetni a szemöldökömet.Eléggé csípett miután a kozmetikus felvitte szóltam is neki ezért hogy...
Roaccutan
Kedves Doktornő! Roaccutant szedek napi 10 mg-t. A nappal vigyázok, ahogy lehet kerülöm.De ma sajnos kmicsit figyelmetlen voltam ugyanis vezettem kb oda...