Gomba a makkon?.02

Tisztelt Doktornő! Tanácstalan vagyok. Volt felfázásom, amire oxfloxacin hatóanyaqgú gyógyszert kaptam, s háziorvosom szerint elmúlt. A kép a gyógyszerszedés után készűlt egy héttel. Megjelent ,s pár nap múlva elmúlt. Viszont azóta is kisebb apró pöttyök jelennek meg a makkomon. Viszketnek. Canesten, canesten péus,exoderil megszünteti a viszketés, de a pici pöttyoket nem. Bőrgyógyászhoz idén már nincs hely. Mi a tanácsa? Mi lehet? Elküldöm a képet újra. Tisztelettel. Köszönettel András

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza a témában

Az antibiotikum okozhatott gombás fertőzést a makkon. Kezelje Travocort krémmel.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2020. november 23., 23:21; Megválaszolva: 2020. november 30., 12:32
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...