Kiütés
Tisztelt doktúr/nő! Érdeklődni szeretnék a következő problémám lenne. A himvessző és az alhas között ilyen barnás szerű kiütések jelentkeztek. Kezdetben pattanás szerű volt és később alakult ilyenre. Hova tudnék fordulni ezzel a problémával fordulni, volt bőrgyógyászhoz időpontom de a vírus helyzet miatt vissza mondták. Mi lehet ezeknek a kiütéseknek az oka és mivel kezelhetném hogy eltünjenek? Válaszukat előre is köszönöm!
Legfrissebb cikkek a témában |
Dr. Bodnár Edina válasza nemi szerv témában
Sajnos képet nem kaptam a kérdéshez. Kérem csatoljon fotót, hogy tudjak válaszolni az Ön által feltett kérdésekre! Előre is köszönöm!
Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

Dr. Bodnár Edina
bőrgyógyász, onkológus
Kérdés: 2020. április 01., 16:42; Megválaszolva: 2020. április 10., 16:47