Mi lehet a probléma?

Tisztelt Dr-nő! 2 évig szedtem a lendormint. Most leálltam vele. Fél rivotrilt és egy rudotelt veszek be. A RUDOTEL okozhatja e a hason a bőr elváltpzást? Körülbelül a szedés idejétől tapasztalom illetve viszketéssel társul. A képen a 2kis piros pont már rég meg van. 5 éve kezeltek szifilisszel. Gyógyult vagyok.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza Gyógyszerallergia témában

Ha a Rudotel szedése óta észleli a tüneteket, akkor valószínű hogy a gyógyszer okozza. Próbálják meg lecseréltetni azzal az orvossal, aki felírta Önnek ezt a gyógyszert.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2018. december 05., 02:46; Megválaszolva: 2018. december 13., 19:29
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Viszkető vörös kiütések hason...
Tisztelt Doktornő! 4 napja este vettem észre hogy a hasam (köldök felett) , mellkasom, oldalam tele van kis vörös kiütésekkel - rengeteg van, ....
Melanóma eltávolítás után milyen...
Tisztel Hölgyem/Uram! A jobb kulcscsontomon kb. másfél év alatt egy kis pöttyszerű anyajegy 8*6 mm-es növekedett, sajnos mivel nem volt szem előtt...
Mi ez a lilás duzzanat sérülés...
Tisztelt Doktor Úr/Nő! Lányom (Eszter) jobb kéz gyűrűs ujján furcsa, lilás elváltozások keletkeztek, a közepén apró pontokkal (amik később...
Fehér foltok a péniszen
Tisztelt Doktor nő/úr! Pár hónapja egyik napról a másikra fehér foltok jelentek meg a péniszen, azóta több kis folt is lett, nem viszket nem fáj...
Lipóma eltávolítás
Szeretném megkérdezni, hogy testsúly csökkentéssel, zsírégetéssel a lipómák visszazsugorodnak-e vagy feltétlen sebészeti eljárást kell alkalmazni...