fehér folt a makkon

Tisztelt Doktornő! Egy hete strandon való fürdőzés után felfázáshoz hasonló problémákkal (égés vizeléskor, állandó inger, ágyéktáji fájdalom) jelentkeztem házi orvosomnál aki antibiotikumot írt fel illetve beutalt az urológiára. Az urológiai vizsgálaton felírt gyógyszeres kezelés (Nitrofurantoin) után panaszaim el is múltak. Viszont azóta egy fehér hámlás szerű folt jelent meg a makkom tövénél ami nem fáj nem viszket azóta száraznak érzem a bőrt ott olyan mintha a fitymám letapadna, illetve merevedéskor a makkom alatt egy kemény érzékeny fájdalmas dudor tapintható (csak merevedéskor érzem) . Szeretném kikérni a véleményét, hogy mi lehet ez a kellemetlen dolog a péniszemen? illetve ezzel a problémával újra az urológusomat keressem fel vagy egy bőrgyógyász szakorvossal beszéljek? Válaszát tisztelettel köszönöm!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza gomba témában

Az antibiotikumok gombás fertőzést okoztak Önnél. Kezelje Canesten vagy Travocort krémmel 2 hétig.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. július 26., 23:04; Megválaszolva: 2015. augusztus 03., 09:33
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Furcsa alakzat a bőrön
Tisztelt Doktornő! Furcsa foltok jelentek meg a lábamon, van legalább három, kettő halványabb, amik szinte alig látható barnásak, az egyik nagyon...
Örökletes hajhullás
Tisztelt Hölgyem/Uram! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy 23 éves férfi vagyok és évek óta megkeseríti az életemet a kopaszodás gondolata....
Körömgomba
Kedves Doktor Nő! Most kezdtem el szedni az Orungal tablettát napi 2x2 adagban, körömgombára. Kérdéseim: - ha a páromnak is van körömgombája és...
Fogamzásgátló-szüneteltetés
Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! 20 éves vagyok. 13-14 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, az arcomat, illetve vállamat, hátamat, karjaimat ellepő...
Kiütések a tenyéren
Jo napot, Meszaros Monika vagyok, par napja viszketett a tenyerem , aztan a mai nap eszre vettem rajta kisebb kiuteseket, nem tudom hogy forduljak orvoshoz...