Viszketés

Kb 3 hete kezdődött egy olyas fajta viszketés az egész testemen mintha üveggyapotba hemperegtem volna... fájó szúró viszketés.... voltam háziorvosnál elküldött laborra és börgyógyászhoz... a laborom jó lett... ne mváltoztattam sem mosószert sem kaját semmit... már nem használok semmilyen kozmetikumot... mosdószappannal fürdök.... a börgyógyászhoz április 9.-re kaptam időpontot... este nem tudok aludni szedem a magnezium sandoz-t napi 3-4x és kaptam Loratadin-t amint már kettesével szedek de nem enyhít és álmos sem leszek tőle.... estenkent többször felkelek arra hogy mintha megőrültem volna úgy viszket mindenem és szúr fáj.... már egy csomó helyen sebesedik a bőröm pedig nem vakarom amikor csak megtudom állni... nem bírom tovább... nem tudok aludni sem és jelenleg az őrület határán vagyok...

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza viszketés témában

Valószínű hogy rühesség okozza a problémáját. Kezelje le magát InfectoScab krémmel, és mellette szedje az antihisztamint.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. március 19., 00:45; Megválaszolva: 2015. március 22., 22:41
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Furcsa alakzat a bőrön
Tisztelt Doktornő! Furcsa foltok jelentek meg a lábamon, van legalább három, kettő halványabb, amik szinte alig látható barnásak, az egyik nagyon...
Örökletes hajhullás
Tisztelt Hölgyem/Uram! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy 23 éves férfi vagyok és évek óta megkeseríti az életemet a kopaszodás gondolata....
Körömgomba
Kedves Doktor Nő! Most kezdtem el szedni az Orungal tablettát napi 2x2 adagban, körömgombára. Kérdéseim: - ha a páromnak is van körömgombája és...
Fogamzásgátló-szüneteltetés
Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! 20 éves vagyok. 13-14 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, az arcomat, illetve vállamat, hátamat, karjaimat ellepő...
Kiütések a tenyéren
Jo napot, Meszaros Monika vagyok, par napja viszketett a tenyerem , aztan a mai nap eszre vettem rajta kisebb kiuteseket, nem tudom hogy forduljak orvoshoz...