Zsiros haj

A kórházban pajzsmirigy alul működést állapítottak meg kettő éve. Azóta szedem naponta a Latrox tabletát /70, 100, 125/ orvosi előírás szerint. Mintegy 6 hónapja viszket a fejbőröm és nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. A viszketést és a haj zsírosodást okozhatja-e a hormon gyógyszer?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza Haj témában

A hajzsírosodást férfi hormonok okozzák. A viszketést a faggyúban elszaporodott gombák váltják ki. Használjon Nizoral vagy Sebiprox sampont.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2015. január 21., 11:33; Megválaszolva: 2015. január 23., 21:15
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Rózsa hámlás
Üdv Doktornő! A kislányomon 6-hete kezdődtek a piros kiütések,először a mellkasán,törzsén volt 10db,utána széterjedt a lábára és kezére...
Kiütések a végtagjaimon
Üdvözlöm! Nagyjából egy héttel ezelőtt kezdtem apró, rendkívül viszkető kiütéseket felfedezni a lábfejemen. Azóta határozottan nőtt a...
Vissza-visszatérő kiütés
Tisztelt doktor nő! Szinte minden este előjön pirosság, szétpukkanó pici fehér hólyagok az arcomon. Egy éve már kezeltek ekcémával, szteroid...
Grover-kór
Kedves Edina! A Grover-kórra van valami krém vagy gyógyszer, ami elmulasztja ezeket a piros pöttyöket? Előre is köszönöm a válaszát.
Viszkető iütések
Tisztelt Doktornő! Pár hónapja jelentek meg rajtam (főleg csukló, boka, kézfej tájékon) a képen csatolt, kb 0,5-2 cm nagyságú kiütések....