Orbánc fertőzés

Kórházban voltam és az orvosok szerint mindkét lábamon és részben a karon is orbánc alakult ki. A kórházban felszedett fertőzés okozhat-e egyszerre mindkét lábon, sőt a karon is, az egyik napról a másikra orbáncot? Lehetséges-e, hogy mindez csak az alkalmazott gyógyszer Olaznapin Teva mellékhatásának tudható be?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza a orbánc témában

Inkább gyógyszer okozta a panaszt, orbánc nem szokott egyszerre 3 végtagot érinteni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. augusztus 14., 10:28; Megválaszolva: 2014. augusztus 29., 18:24
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...