Gyógyszerváltás, Sotret-Izotretinoin-TEVA

Tisztelt Doktor Nő/Úr! Izotretinoin kúra alatt állok már 9000 mg-ot bevittem (70kg) tehát a végén járok és érdekelne, hogy csak az eddigi Sotret(20mg) gyógyszer helyett csak Isotretinoin-TEVA(20mg)-t sikerült vennem. A hatóanyag ugyanaz, tehát nem fog kárba vészni az eddigi kúrám? Köszönöm válaszát!

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Tóth Gyöngyi válasza a gyógyszer témában

Tisztelt Kérdező! Nem fog kárba veszni, hiszen ugyanaz a hatóanyaga és ez a fontos. Szedje tovább az orvosi utasításnak megfelelően.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2014. április 22., 16:30; Megválaszolva: 2014. április 23., 10:35
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Kézi elváltozás számítógép...
Éveken keresztül, naponta órákat töltöttem számítógép előtt, legtöbbször játékokkal, de most az online oktatás beköszöntével szinte az...
Bőr alatti kiütés
Tisztelt DoktorÚr/Nő! Egy olyan problémával fordulnék önhöz, ami már évek óta évente egyszer, de kétszer is akár előfordul, viszont amióta...
Anyajegyelváltozás
Tisztelt Doktornő! Segítséget szeretnék kérni. Kettő darab kérdésem lenne. 1. A péniszemen kijött egy nagyon pici, barna anyajegy, valamelyik...
Összehúzódik a pèniszemen a bőr
Szèp Jó Napot Kívánok. Olyan problèmám lenne, hogy a Pèniszemen a bőr . Ègèsszen a has falig összehuzódik. Ès elègè kènyelmetlen ègő èrzès...
Mi okozhatja ezt?
Tisztelt Doktornő/Úr! Pár hónapja péniszem felső részén kidörzsölődés-szerű tünet jelent meg, viszonylag erős fájdalommal. Egy ideig csak...