Hormonprobléma?

Tisztelt Doktornő/Úr! Egy évig szedtem Milligest fogamzásgátlót, azonban a párkapcsolatom alatt meghíztam 10 kilót és ennek könnyebb leadása érdekében abbahagytam azt. Korábban nem volt gond a bőrömmel (azelőtt se h nem szedtem a gyógyszer és volt már h szedtem majd abbahagytam egy évre) , most mégis nagyon pattanásos lett az arcbőröm. Nem tudom h milyen szakrendelésre forduljak a problémámmal, hormonális vagy bőrgyógyászati lehet-e a gond? Segítségét előre is köszönettel: Bee

Dr. Tóth Gyöngyi válasza pattanásos arcbőr témában

Tisztelt Kérdező!

Bőrgyógyászati szakrendelést keressen fel első körben, amennyiben felmerült hormonális gond, esetleg a menstruációja nem szabályos akkor javasolt nőgyógyászati, endokrinológiai vizsgálat.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2013. január 19., 12:01 ;Megválaszolva: 2013. január 20., 15:37
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Arcbőr hirtelen mefáltozása
Tisztelt Dr Nő! Az arcbőröm 2hónap alatt megváltozott! Fáj, viszket, húzódik, pattanásos lett, kipirosodott, lyukacsos lett! Képet mellékeltem!...
Mit tehetek a túlzott faggyútermelés...
Tisztelt Doktor úr/Doktor nő! Nagyon zsíros, pattanásos az arcbőröm. Az utóbbi idökben a hajam is nagyon elkezdett zsírosodni, már naponta kell...
Pattanásos bőr
Kedves Dr.Nő! 16éves vagyok és már lassan 3 éve folyamatosan csúnya gyulladt pattanások vannak az arcomom főleg az alsó részen. Ezeken kinyomni...
Inerta 10mg
Tisztelt Doktornő! Pattanásos arcomra, írták fel ezt a gyógyszert vérvétel után. Az arcomon első ránézésre nem is látszik, de mégis tele van...
nem tudom, mi a teendőm
Tisztelt Doktor úr! Elmentem egy magán bőrgyógyászatra, ahol vérképet és vizeletet vizsgáltak, ami elvileg rendben volt, viszont az én bőröm...