Zavaró duzzanat

Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! A következőkben kérném a véleményét. Két hónappal ezelőtt beteg voltam, és kaptam a fenekembe egy algopirin injekciót. Az injekció beadását követő hétre egy duzzanat keletkezett a fenekembe, nagyon be is lilult, fájt is, nem tudtam arra az oldalra feküdni legalább egy hétig. Ez a duzzanat a mai napig meg van de csökkent a mérete, elmentem vele sebészhez aki azt mondta, hogy nem kell vele foglalkozni. Viszont a problémám, hogy néha érzem, hogy fáj azon a területen a fenekem. Normális dolog ez két hónap elteltével, hogy fáj? Felfog szívódni Ön szerint teljesen? Nagyon köszönöm a válaszát! Üdvözlettel, Viktória

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza izomba adott injekció témában

Valószínű, hogy idővel fel fog szívódni. Kenje steroid vagy ichtyolos krémmel.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. október 17., 13:01; Megválaszolva: 2012. október 23., 21:42
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Sejttúlburjánzás eltávolítása
Kedves Doktornő/Úr! 15 éves lányom orra alatt közvetlenül ún. sejttúlburjánzás található, amely pszichés problémát okoz a gyermeknek. Ráadásul...
Kórszövettani lelet értelmezése
K Ó R S Z Ö V E T T A N I L E L E T Beteg neve........: Józsefné Szalai Tünde Azonosító: 2021/006784 Születési dátum...: 1960.05.03 KBA......:...
Fehér foltok a péniszen
Tisztelt Doktor nő/úr! Pár hónapja egyik napról a másikra fehér foltok jelentek meg a péniszen, azóta több kis folt is lett, nem viszket nem fáj...
Lipóma eltávolítás
Szeretném megkérdezni, hogy testsúly csökkentéssel, zsírégetéssel a lipómák visszazsugorodnak-e vagy feltétlen sebészeti eljárást kell alkalmazni...
Bőrkiütések gyermeken
Üdvözlöm! Kislányom szeptemberben lesz 2 éves. A csatolt képeken lévő kiütések jelentek meg a bőrén (lábán, vállán) . Szükséges ezekkel...