Vizhajtó hatása

Tisztelt Dr Nő/Ur. Apukám vizhajtót szed, szivproblémái miatt, és a lábszárán és lábfején vizhójagok jelentek meg, amiből a bőr szétcsattanása után különös viz folyik. A lábfelye a talpáig megduzzad, mintha telelenne vizzel. Kapott krémeket, de eddig nemhasznált. Néha leszárad a seb ami kialakult, de kijön máshelyen, vagy a másik lábszáron. Volt bőrgyógyásznál, nemtudnak vele mitkezdeni. A vizhajtót nemhagyhatja abba, mi lenne a megoldás, hova lehetne még fordulni, vagy milyen vizsgálatot javasolna? Nagyon köszönöm ha segiteni tudna.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza láb vizenyő témában

Sajnos a tünetek a szívelégtelenég jelei, ezért belgyógyászhoz, kardiológushoz kellene fordulni a problémával.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. szeptember 03., 11:58; Megválaszolva: 2012. szeptember 04., 17:38
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Furcsa alakzat a bőrön
Tisztelt Doktornő! Furcsa foltok jelentek meg a lábamon, van legalább három, kettő halványabb, amik szinte alig látható barnásak, az egyik nagyon...
Örökletes hajhullás
Tisztelt Hölgyem/Uram! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy 23 éves férfi vagyok és évek óta megkeseríti az életemet a kopaszodás gondolata....
Körömgomba
Kedves Doktor Nő! Most kezdtem el szedni az Orungal tablettát napi 2x2 adagban, körömgombára. Kérdéseim: - ha a páromnak is van körömgombája és...
Fogamzásgátló-szüneteltetés
Tisztelt Doktor Úr/Doktornő! 20 éves vagyok. 13-14 éves korom óta szedek fogamzásgátlót, az arcomat, illetve vállamat, hátamat, karjaimat ellepő...
Kiütések a tenyéren
Jo napot, Meszaros Monika vagyok, par napja viszketett a tenyerem , aztan a mai nap eszre vettem rajta kisebb kiuteseket, nem tudom hogy forduljak orvoshoz...