kellemetlen

Tisztelt Webdoktor! Egy ideje azt az érdekes jelenséget vettem észre, hogy bőröm kellemetlen gyógyszer szagú, / B vit./. Családom is figyelmeztetett, ill kispárnám átvette ezt a szagot, ugyanis arcomon is érződik. Semmilyen gyógyszert nem szedek, még fogamzás gátlót sem. Nagy ritkán Algopyrin fejfájásra. Rendszeres plazma adó vagyok Ausztriában. Van valami ötlete? /Egészségügyi dolgozó vagyok/. Köszönöm válaszát.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Bodnár Edina válasza bőr illata témában

Hormonális oka is lehet a tünetnek a gyógyszerszedés mellett, ill. máj- és vesebetgség is okozhatja. Érdemes lenne laborvizsgálatot végeztetni.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2012. augusztus 09., 14:40; Megválaszolva: 2012. augusztus 16., 23:18
Kérdések és válaszok: Bőrbetegségek
Csípés és lábfájdalom
Egy hete jelent meg egy nagy vörös folt a bal lábamon a térdhajlat fölött, szinte körbe fogva a térd feletti részt úgy 20 cm átmérővel. Tegnap...
Fehér foltok a péniszen
Tisztelt Doktor nő/úr! Pár hónapja egyik napról a másikra fehér foltok jelentek meg a péniszen, azóta több kis folt is lett, nem viszket nem fáj...
Lipóma eltávolítás
Szeretném megkérdezni, hogy testsúly csökkentéssel, zsírégetéssel a lipómák visszazsugorodnak-e vagy feltétlen sebészeti eljárást kell alkalmazni...
Bőrkiütések gyermeken
Üdvözlöm! Kislányom szeptemberben lesz 2 éves. A csatolt képeken lévő kiütések jelentek meg a bőrén (lábán, vállán) . Szükséges ezekkel...
Belekaptam egy anyajegyben
Belekaptam egy anyajegybe a hasamon. Kicsit vérzett. 2-3 éve voltam anyajegyszűrésen, ezért szeretném megkérdezni, hogy elmenjek-e ezzel a sérüléssel...