Viszketés

A problémám az lenne, hogy izzadással járó edzés után és már az aerobic alatt is érzem, hogy nagyon viszket a combom, az oldalam, hátam közepe. Amikor vége az edzésnek, akkor jön elő igazán. Amikor haza megyek nem látok semmi elváltozást. Akkor meg mitől lehet? Egy idő után aztán megnyugszik, de így nem lehet tornázni. Már előre félek a következő alkalomtól.

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Csuth Ágnes válasza allergia témában

Kedves Kérdező!

Ha van bőrtünete is, akkor elképzelhető, hogy fizikális urticaria okozza panaszát, az is lehet, hogy maga izzadás allergiás alkatúaknál súlyosbítja a viszketést. Javasolt lenne allergológushoz fordulnia.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Kérdés: 2011. február 23., 11:19; Megválaszolva: 2011. február 25., 09:20
Kérdések és válaszok: Allergia
Gyógyszer allergia
Tisztelt doktornő! Vashiány miatt felirták nekem a sorbifer durules tablettát. Egy tabletta beszedése után 1, 5 órával allergiás reakciók léptek...
Allergiás tünetek
Tisztelt Doktornő! Tavaly májusban jelentkeztek először a tüneteim: folyamatos orrdugulás, tüsszentések, ritkán szemviszketés. A tünetek nagyon...
Nehézlégzés allergiától
Tisztelt Doktor Nő! Érdeklődni szeretnék, hogy mitől lehet az, hogy allergiás vagyok szinte mindenre (poratka, parlagfű, növényfélék kivéve...
Mikor kezdhetek másik allergia...
Tisztelt Doktor úr/nő! Eddig Loratadin hexalt szedtem, de nem hat, ezért szeretném kipróbálni a Revicet akut-ot. Ma reggel 6-kor vettem be egy...