Kiütések

két hónapja szedtem a curam-gyógyszert arcüreggyulladásra és az óta kiütések vannak az egész testemen voltam bőrgyógyásznál allergia gyógyszert kaptam meg egy kenőcsöt de nem használ viszket kivörösödik mikor kimegyek a hidegre vagy vízhez érek ujjra előjön és nem tudom hogy most mi a baj?

Legfrissebb cikkek a témában

Dr. Gál Mónika válasza allergia témában

Kedves Kérdező!

A kiütéseket okozhatta az antibiotikum és okozhatta a kórokozó is, ami az arcüreggyulladást kiváltotta. Ha a gyógyszer áll a a hátterében, akkor a kiütések hetekig is fennállhatnak, amíg a gyógyszer bomlástermékei teljesen kiürülnek a szervezetből.

Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.
Dr. Gál Mónika
Dr. Gál Mónika bőrgyógyász-allergológus
Kérdés: 2010. december 28., 21:54; Megválaszolva: 2010. december 29., 19:12
Kérdések és válaszok: Allergia
Allergia vagy más?
November vége december elején volt egy tüdőgyulladásom. Láz nem volt, gyorsteszt és PCR teszt negatív volt. A fő tünet, ami most már 3 hónapja...
Kaphatok-e COVID-19 oltást?
Tisztelt Dr. Nő! Az lenne a kérdésem- sajnos súlyos pollen allergiában szenvedek és emiatt kereszt reakció alakult ki bizonyos növényi ételekkel...
Általános allergiavizsgálat
Tisztelt Doktor nő! Nem tudok olyanról, hogy Nekem lenne allergiám bármire is, de érdeklődnék, hogy teljeskörű általános allergiavizsgálatot ha...
Görcsöl és megdagad a nyelvem
Üdvözlöm. Nekem az lenne a problémám, hogy időnként begörcsöl és megdagad a nyelvem. Olyankor nyelni is alig tudok. Orvosnál még nem voltam vele...
Szelén-allergia?
Tisztelt Doktornő! A következő problémára remélek Öntől magyarázatot, választ: A koronavírus elleni védekezés egyik ajánlott szere a szelén....