Az alkoholfüggőség - a leszokás módszerei

Az alkoholfüggőség kezelése nagyon összetett, hiszen kezelni kell a megvonási tüneteket, csökkenteni kell az alkohol iránti vágyat, végül kezelni kell az alkoholizmus következtében kialakuló egyéb kórállapotokat.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Pszichológiai tanácsadás, terápia (Encs, Szikszó, Miskolc)

Hozzászóló: TheTherapist, 2019-06-20 16:03
Segítséget nyújtok életmóddal kapcsolatban, pszichológiai nehézségekben és spirituális kérdésekben. Szolgáltatásaimat magyar és angol nyelven egyaránt igénybe lehet venni. Beszélgetés formájában történik a tanácsadás terápia jelleggel hozzáadott egyéni módszereimmel.Bővebb információ: https://mariann-kisbenedek2.webnode.hu/dolgozz-velem/

Alkoholizmus

Hozzászóló: yetsamen, 2018-08-21 21:52
A kombucha gomba tea elveszi az alkohol éhséget. Te magad tudod előállítani,olvass utána. ÉRDEMES !!!!!!!!!!!!

Mit lehet tenni akkor, ha már két szanatóriumi

Hozzászóló: eliza, 2012-04-01 17:11
Mit lehet tenni akkor, ha már két szanatóriumi kezelésen is túl van valaki, de még mindig nem sikerült kigyógyulnia. Ehhez még párosul, több pszihiátriai kezelés és a család is teljes egészében mellette áll, de most kezdjük érezni a tehetetlenséget. Ideig-óráig sikerül az önmegtartóztatása, változó időtartamig, de a végeredmény ugyanaz. Még meg van a munkahelye is, de félünk a legrosszabbtól! Anteathyl-t szed, és néha erre iszik, ez a legdurvább! Hogy segíthetünk?

gratula istván,nagy önerö kellett hozzá,sztem

Hozzászóló: mogyiera, 2010-09-22 11:51
gratula istván,nagy önerö kellett hozzá,sztem az alkoholrol nehezbb is leszokni mint a dohányzásrol,remélem minél több embernek sikerülni fog!

Sziasztok, István vagyok és alkoholista!Én

Hozzászóló: István, 2010-09-02 08:02
Sziasztok, István vagyok és alkoholista!Én 2008 év végéig erősen függtem az alkoholtól.Nekem az Anonim Alkoholisták gyógyítottak ki az alkoholfüggőségemből.Most már több mint 600 napja nem kellett innom, és Nagyon-nagyon örülök neki.Én MINDENKINEK az AA-t ajánlom, aki egy kicsit is szeretne megszabadulni az alkohol rabságától, és az ember előbb-utóbb elkapja a fonalat, és önmaga meg tud szabadulni ettől a rabságtól.Egyszerű követni a programjukat, gyakorlatilag minden korosztály megtalálható, férfiak, nők egyaránt, és ami nagyon fontos: NAGY SZERETETTEL állnak hozzá az emberhez!Ne feledjétek: CSAK A MAI NAP!!!

SENKI nem veszi észre évekóta ,ho gy

Hozzászóló: Vendég, 2010-02-23 23:13
SENKI nem veszi észre évekóta ,ho gy valakinek segédségre van szuksége?

Ha tud valaki egy jo pszichiatriat vagy elvonot

Hozzászóló: Vendég, 2010-01-01 22:29
Ha tud valaki egy jo pszichiatriat vagy elvonot megkerem hogy irja meg!Koszonom elore is!

Ha tud valaki egy jo pszichiatriat vagy elvonot

Hozzászóló: Vendég, 2010-01-01 22:29
Ha tud valaki egy jo pszichiatriat vagy elvonot megkerem hogy irja meg!Koszonom elore is!

Hozzászóló: Vendég, 2009-05-11 22:08
Engem is érdekelne,hogy hol van ez a pszchiátria?BIBI

Szia! Remélem tegeződhetünk. Érdekelne,

Hozzászóló: bandy, 2008-08-25 19:04
Szia! Remélem tegeződhetünk. Érdekelne, hogy hol feküdtél, mert nagyon ritka az ilyen pszichiátria. Annamária