Herpesz a nemi szerveken (herpes genitalis)

A genitális herpesz kezelése a tünetek gyógyítását jelenti, maga a fertőzés nem szüntethető meg - amint az immunrendszer egyensúlya megbomlik, a betegség kiújul. A nemi herpesz tünetei és kezelése.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Üdv!Nekem szerdán diagnosztizáltak genitalis

Hozzászóló: vendég2010, 2010-07-23 21:17
Üdv!Nekem szerdán diagnosztizáltak genitalis herpeszt. Az orvos semmiről sem világosított fel, lenéző volt és sosem nézett a szemembe (ami rendkívül zavart, mert nem teremtett velem igazán kapcsolatot). Kérdezgettem tőle,erről a betegségről mit tud, de nem is nagyon válaszolt... Azt nem értem, hogy az ilyen ember minek megy el nőgyógyásznak, ha unja az egészet és arra vár, hogy már hazamehessen (mert ezt láttam az arcán, mint már annyiszor). A kedves doktorúr elérte, hogy igazán szégyeljem magam...Na mindegy.Ma már ott tartok, hogy félek, mi van ha nem múlik el a sok (már kisebesedett) hólyag. Kaptam rá Telviran krémet, de mintha szerda óta csak rosszabb lenne (és ma van péntek). Tegnap kutattam a neten és rátaláltam a Lizin-C-re. Állítólag elég jó a hatása, megakadályozza a terjedést és a tüneteket is enyhíti. 2-3 napig 3x3-t kell bevennem...Ma megvettem, be is szedtem, nagyon kiváncsi vagyok, eddig nem sok változást észleltem. (bár első nap nem is várom eL) Remélem feltuningolja az immunrendszerem...emellett Béres C-vitamin és sok gyümölcs, zöldség. Valamit kéne csinálnom, hogy ezek a sebes valamik kiszáradjanak, de nem tudom Telviran mellé még mit? Ti mit ajánlotok? Köszi a választ előre is!egy totál elkeseredett lány

Üdv!Nekem szerdán diagnosztizáltak genitalis

Hozzászóló: vendég2010, 2010-07-23 21:02
Üdv!Nekem szerdán diagnosztizáltak genitalis herpeszt. Az orvos semmiről sem világosított fel, lenéző volt és sosem nézett a szemembe (ami rendkívül zavart, mert nem teremtett velem igazán kapcsolatot). Kérdezgettem tőle,erről a betegségről mit tud, de nem is nagyon válaszolt... Azt nem értem, hogy az ilyen ember minek megy el nőgyógyásznak, ha unja az egészet és arra vár, hogy már hazamehessen (mert ezt láttam az arcán, mint már annyiszor). A kedves doktorúr elérte, hogy igazán szégyeljem magam...Na mindegy.Ma már ott tartok, hogy félek, mi van ha nem múlik el a sok (már kisebesedett) hólyag. Kaptam rá Telviran krémet, de mintha szerda óta csak rosszabb lenne (és ma van péntek). Tegnap kutattam a neten és rátaláltam a Lizin-C-re. Állítólag elég jó a hatása, megakadályozza a terjedést és a tüneteket is enyhíti. 2-3 napig 3x3-t kell bevennem...Ma megvettem, be is szedtem, nagyon kiváncsi vagyok, eddig nem sok változást észleltem. (bár első nap nem is várom eL) Remélem feltuningolja az immunrendszerem...emellett Béres C-vitamin és sok gyümölcs, zöldség. Valamit kéne csinálnom, hogy ezek a sebes valamik kiszáradjanak, de nem tudom Telviran mellé még mit? Ti mit ajánlotok? Köszi a választ előre is!egy totál elkeseredett lány

Sziasztok!Én vagyok a nemrégiben írt 25éveslány!Miután

Hozzászóló: 25éveslány, 2010-07-15 11:15
Sziasztok!Én vagyok a nemrégiben írt 25éveslány!Miután alaposan utánanéztem a dolgoknak, rohantam a bioboltba és vettem L-lizin kapszulát. Miután hazajöttem 2-őt bevettem majd este szintén kettőt. A hólyagok teljesen visszahúzódtak!!! Pedig tegnap még elég csúfosak és fájdalmasak voltak!! Nem is hiszem el hogy mégis van rá gyógyír!! Ma is beveszem az adagokat mivel visszajöhet, ha most abbahagyom a szedését. 2500ft 60 db, de azt hiszem ennyit megér, ha már ilyen bajunk van.Tényleg ajánlom mindenkinek!! Ja és megmondtam a páromnak, hogy mi a bajom, de megnyugtatott, hogy ilyen butaságért nem fog elhagyni, úgyhogy most boldog vagyok!! :) Fiúk, lányok megvan a gyógyír, tessék kipróbálni!! ;)

Nekem,2-hetenként kijön,és már reggelente

Hozzászóló: Szilvi, 2010-07-14 16:17
Nekem,2-hetenként kijön,és már reggelente idegbeteg vagyok mikor belenézek a tükörbe.Fájdalmas,csúnya,és soká múlik el.Csak a pénzem van benne a mindenféle gyógyszerekben,tapaszokban,és kenőcsökben!Most mára már ott tartok,megfogadtam soha nem teszek rá semmit!

Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre,

Hozzászóló: 25éveslány, 2010-07-13 11:19
Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre, fogalmam nem volt előtte, hogy ilyen vírusos fertőzésem van. Már sztem közel 3 éve tarthat, nekem menzesz előtt szokott kijönni, és nem csak nemi szerven, hanem alkalmakként a fenekemen is. Teljesen magamba roskadtam, hogy ilyen betegségben szenvedek, még nem tudtam feldolgozni. Jó tudom, van sok rosszabb betegség is, de amint tudatosult bennem, hogy ez mégis mi, akkor kitört belőlem a sírás, hogy most már egész életemben gyógyszert kell szednem, hogy ne jöjjön ki??? Azért valljuk be, ez elég aggasztó. Kicsit félelmetes, hogy kiírhatatlan ez a vírus.Jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt, ő is látta már rajtam ezeket a kiütéses hólyagokat, de nem tudtuk mi ez, elején valamilyen gombás fertőzésre gyanakodtunk, de ugye elmúltak, és nem teljes rendszerességgel újúltak ki nálam. De sajnos mostanság szinte minden hónapban előjönnek, és emiatt megnéztem neten, hátha van róla vmi...és hát meglett... Szóval neki még el kell mondanom, nagyon remélem, hogy megértő lesz és nem hagy ott, de már előre kikészülök mi lesz.Valakinek vmi ötlete, vagy tényleg ennyire reménytelen ennek a vírusnak a végleges kiírtása????Egy elkeseredett lány

Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre,

Hozzászóló: 25éveslány, 2010-07-13 11:00
Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre, fogalmam nem volt előtte, hogy ilyen vírusos fertőzésem van. Már sztem közel 3 éve tarthat, nekem menzesz előtt szokott kijönni, és nem csak nemi szerven, hanem alkalmakként a fenekemen is. Teljesen magamba roskadtam, hogy ilyen betegségben szenvedek, még nem tudtam feldolgozni. Jó tudom, van sok rosszabb betegség is, de amint tudatosult bennem, hogy ez mégis mi, akkor kitört belőlem a sírás, hogy most már egész életemben gyógyszert kell szednem, hogy ne jöjjön ki??? Azért valljuk be, ez elég aggasztó. Kicsit félelmetes, hogy kiírhatatlan ez a vírus.Jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt, ő is látta már rajtam ezeket a kiütéses hólyagokat, de nem tudtuk mi ez, elején valamilyen gombás fertőzésre gyanakodtunk, de ugye elmúltak, és nem teljes rendszerességgel újúltak ki nálam. De sajnos mostanság szinte minden hónapban előjönnek, és emiatt megnéztem neten, hátha van róla vmi...és hát meglett... Szóval neki még el kell mondanom, nagyon remélem, hogy megértő lesz és nem hagy ott, de már előre kikészülök mi lesz.Valakinek vmi ötlete, vagy tényleg ennyire reménytelen ennek a vírusnak a végleges kiírtása????Egy elkeseredett lány

Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre,

Hozzászóló: 25éveslány, 2010-07-13 10:37
Sziasztok!Ma kerestem rá erre a betegségre, fogalmam nem volt előtte, hogy ilyen vírusos fertőzésem van. Már sztem közel 3 éve tarthat, nekem menzesz előtt szokott kijönni, és nem csak nemi szerven, hanem alkalmakként a fenekemen is. Teljesen magamba roskadtam, hogy ilyen betegségben szenvedek, még nem tudtam feldolgozni. Jó tudom, van sok rosszabb betegség is, de amint tudatosult bennem, hogy ez mégis mi, akkor kitört belőlem a sírás, hogy most már egész életemben gyógyszert kell szednem, hogy ne jöjjön ki??? Azért valljuk be, ez elég aggasztó. Kicsit félelmetes, hogy kiírhatatlan ez a vírus.Jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt, ő is látta már rajtam ezeket a kiütéses hólyagokat, de nem tudtuk mi ez, elején valamilyen gombás fertőzésre gyanakodtunk, de ugye elmúltak, és nem teljes rendszerességgel újúltak ki nálam. De sajnos mostanság szinte minden hónapban előjönnek, és emiatt megnéztem neten, hátha van róla vmi...és hát meglett... Szóval neki még el kell mondanom, nagyon remélem, hogy megértő lesz és nem hagy ott, de már előre kikészülök mi lesz.Valakinek vmi ötlete, vagy tényleg ennyire reménytelen ennek a vírusnak a végleges kiírtása????Egy elkeseredett lány

Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Rajtam

Hozzászóló: Vendég, 2010-06-10 22:12
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Rajtam egy hete jött ki először herpesz,soha azelőtt nem volt még a számon sem!6 éve vagyok együtt a párommal,ő sem és én sem voltunk mással,most még is jelentkeztek rajtam a tünetek.Voltam dokinál,és egyértelműen megállapította,h genitális herpeszem van.Voltam vérvételen,az viszont negatív lett!Nem tudom mi lehet az oka!Valakinek volt már ilyen "élménye"?

Sziasztok! Egy korábbi hozzászólóval,

Hozzászóló: Vendég, 2010-05-16 23:53
Sziasztok! Egy korábbi hozzászólóval, Embrace-szel szeretném felvenni a kapcsolatot. Néhány kérdésem lenne hozzá (hozzászólása: 2008-11-24 10:02:42). Aki esetleg tud valamilyen elérhetőséget, kérem írjon ide: [email protected] üdv, Zsolt

sziasztok, a macskarom tablettat mindenkinek

Hozzászóló: Vendég, 2010-04-15 21:52
sziasztok, a macskarom tablettat mindenkinek szivbol ajanom, imunerosito es,nagyon eros virus, bakterium es gombaolo tulalyonsaga mellett meg egy rakas mas betegseg gyogyitasaban nagyon hatasos. amiota szedem, nem jott elo a herpesem, es a pollen alergiam is lecsokkent. kb 3;4 het utan kezd hatni, folyamatosan lehet szedni, es nincsennek mellekhatasai.