Ismeretlen betegség (számomra)!!!

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy tud-e valaki olyan betegség kezelésében segíteni amiben kb 4 napja szenvedek...

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

izom gyengeség

Hozzászóló: ibolya56, 2009-08-25 19:49
nekem myasthenia gravis a betegségem 1 éve hasonlóak a panaszaim hol jól vagyok hol meg nem tudok az ágyról felkelni.ha van ilyen beteg még szeretném ha válaszolna

ÁTÉLTEM

Hozzászóló: barta.eva1, 2009-08-03 20:51
Válasz erre: ibolya56, 2009-08-25 19:49
Tulajdonképen ugyanezt éreztem én is,tavaly télen,így arra gyanakodtam,hogy izületi gyuladásom van.Végigjártam az orvosokat,kivizsgálásokat.Kaptam a reumatológustól gyulladás csökkentőket,ami segitett,de a hőemelkedés,37 es láz,még sokáig megmaradt,ami nagyfoku gyengeséget hozott magával.Végül is nálam az ok,idegi kimerültség volt.Amire kaptam megfelelő gyógyszereket így elmúlt./de néha még jelentkeznek egyes tünetek/

tüeteim!!

Hozzászóló: trojan, 2009-08-01 09:47
Válasz erre: barta.eva1, 2009-08-03 20:51
Belső láz fejfájás, hányinger, izzadás, szédülés, és még a gerincem is fáj azaz nem nagyon tudok mozogni.lehajolni szinte már nem is merek mivel nem nagyon tudok utána fel egyenesedni. Elég sok gyógyszert kipróbáltam már de csak ideig óráig tart aztán ugyan az. Megfázáson kívül még soha nem volt semmiféle betegségem és tanácstalan vagyok, ha tud valaki akár hasznos tippet nagyon hálás lennék. Előre is köszönöm...