Tinibetegségek

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Szia!

Hozzászóló: Bebe, 2008-07-30 09:17
Az oldalon találsz orvos válaszol rovatot! Szerintem mindenképp egyeztess egy szakemberrel. B6 vitamin csillapíthatja hányingeredet!

Válasz

Hozzászóló: Herendy Adrienn, 2008-07-29 16:39
Sya Andi! Köszi a tanácsot, de szerintem nem vagyok terhes mert a "mikulás" épp tegnap jött meg és nem késett, normálisan jött meg, és ha terhes lennék akkor nem kellene hogy megjöjjön,nem? de épp ma derült ki h valami virus lehet a szervezetembe mert hánytam is, és be is lázasodtam, fejem is fájt, hasam ugy nem igazán csak azmiatt hogy megjött, de elmegyek mindenképpen orvoshoz,köszi a tanácsot!:)

válasz

Hozzászóló: odry333, 2008-07-29 12:26
Válasz erre: Herendy Adrienn, 2008-07-29 16:39
szia! Feltétlenül menny el orvoshoz.Mert lehet hogy terhes vagy akkor szokott rosszúllél és hányinger lenni. De ha fáj a hasad akkor menny el orvoshoz mert az sokminden oka lehet, én tudom nekem cisztám volt és alig fájt a hasam. Nekem nemsokára lesz a műtétem. Azt tanácsolom hogy fordulj orvoshoz. Lehet hogy nincs is komoly bajod :)

segítség

Hozzászóló: Herendy Adrienn, 2008-07-28 17:13
Válasz erre: Bebe, 2008-07-30 09:17
Sziasztok!én egy tini lány vagyok és segítséget szeretnék kérni vagy tanácsot, abban a dologban h véleményeteket szeretném kérni,hogy egy hete körül napi szinten hányingerem van de ezek ilyen 10-15perces hányingerek és néha rosszullét is kíséri mint például remegés, szédülés, és általában bal oldali tájon bele is fájdul a hasamban, de nemtudom hogy mitől, segítségeteket kérném, hogy mitől lehet ez?Valamilyen betegségem van? A válaszokat előre is köszönöm!

sziasztok

Hozzászóló: mira, 2008-07-21 08:44
Ezt a fórumot azért hoztam létre, hogy megosszuk egymással egésszégügyi problémáinkat. Ha bárkinek bármilyen kérdése vagy tapasztalata van az nyugodtan írjon ide! Várom a hozzászólásokat!:)