• Összetett

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        Üdvözlöm! Tíz éve testépítő szert szedtem mely számomra természetellenesen jó közérzetet biztosított.abbahagyása után magánéleti és pszichés problémáim lettek.megjártam már egy elmegyógyintézetet is.magánéleti problémáimon semmilyen pszichiátriai szerrel(antipszichotikum,antidepresszáns,nyugtató)nem tudtak segíteni nekem,sőt azt hiszem igazán ez tett beteggé engem.pokollá vált életem most avval a szerrel próbálom kezelni tanácstalanságomban ami véleményem szerint elindított engem a pusztulás utján.csak azt tudom hogy volt tőle legalább 3 boldog évem és a boldogság már nagyon hiányzik nekem.újra akarom érezni!!Kérdésem:lehetett ebben a ma is kapható proteinporban szteroid?ha igen,okozhat ez skizofréniát?a sterolok mint pd a beta sitosterol micsoda?szteroid vagy nem?és a ginseng?válaszát előre is köszönöm tisztelettel:S

        WEBBeteg szakértő válasza a pszichés probléma témában

        Tisztelt Kérdező!

        Azt, hogy az ilyen-olyan testépítő csodaszerek milyen mellékhatásokkal
        járnak, csak a Jóisten tudja, pláne a konkrét összetétel ismerete nélkül,
        de hogy sokat kockáztat, aki a (túl) izmos test reményében ilyet szed, az
        biztos.
        Véleményem szerint nem a pszichiátriai gyógyszerek tették Önt beteggé,
        hanem ellenkezőleg, azért kapta ezeket, mert beteg lett. Szerintem a
        túlzott, doppinggal fokozott testépítés is egyfajta szélsőség, akár
        önmagunkkal való elégedetlenség és bármi áron való kiútkeresés jele.

        Nem ismerem Önt, de ha ez az Ön esetében igaz, azok az évek már a betegségének a bevezető időszaka lehetett.
        A szteroidokkal vigyázzon, mert pszichotikus állapotot okozhatnak, ne
        szedjen ilyeneket. A ginseng a schizophrenia szempontjából közömbös, nem
        oszt, nem szoroz.
        A korábban doppingoló testépítők gyakran nehezen fogadják el, ezért intem
        Önt, ne merüljön el a vegyszerek, tápszerek, gyógyszerek megértésének a
        világában, mert érdemi gyógyszertani ismeretek nélkül csak még mélyebbre
        ássa a gödröt önmaga alatt! Keressen fel olyan pszichiátert, akiben
        megbízik, és csak vele egyeztetve szedjen gyógyszert!

        Jó egészséget kívánva:

         Dr. Dinya Zoltán

         

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        WEBBeteg szerkesztőség
        Orvos

         WEBBeteg Szakértő

        Kérdés: 2009-01-07 22:05:38; Megválaszolva: 2011. augusztus 23., 08:08

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Kedves Doktornő, 2012 óta szedtem napi 150 mg Ketileptet, amit (mivel szorongásos tüneteim nagy mértékben csökkentek) sikerült 2017 decemberére 12,5 mg Kventiaxra csökkenteni. Decemberben javasolta kezelőorvosom a Kventiax elhagyását (minden...
        Jó napot kívánok. 3x ért olyan amióta egyedül élek a lányaimmal hogy mellkas szorítás/heves szívverés/hidegrázás/labremegés. Elmentem a háziorvoshoz, Ő azt mondta ezek pánik roham tünetei, pszhilogus segítségét kérjem.De addig is a...
        Kedves Doktornő! Dióhéjban a gondom. Az elmúlt 4 évben pornófüggő voltam.Nyár elején már éreztem h nem nagyon izgulok a pornóra, plusz lett egy barátnőm akivel randiztam és mindig amikor kontaktus volt köztünk felállt de nem 100%osan Aztán...
        Jó napot kívánok. Segítséget szeretnék kérni. 31 éves egyedülálló anya vagyok iker kislányokkal. Amióta megszülettek a lányok a szüleimmel éltünk egy két szobás lakásban.Elkezdtek nőlni a lányok,kinőltük anyukámék házát (3éves...
        Tisztelt Doktornő! A napokban tudtam meg,hogy 5 hetes terhes vagyok a páromtól. Páromnál évekkel ezelőtt nagyon kevés esélyt adtak arra,hogy gyereke születhessen. (alacsony spermiumszám miatt) Mind kettőnket nagyon meglepett ez a hír. A...
        Tisztelt Doktornő! Állandó szorongásos problémák miatt szedek gyógyszereket. Korábban két évig Cymbaltát szedtem, ami bevált ugyan, de szexuális mellékhatásokat tapasztaltam (a libidó jelentős csökkenését), ezért kértem orvosomat, hogy...
        Tisztelt Doktor/Doktor nő! Több problémával keresem meg önt. Nos én egy 28 éves fiatal férfi vagyok. Áprilisban volt egy kapcsolatom ami sajnos nem úgy sült el, ahogy terveztem, sajnos merevedési problémáim voltak, valamint ürességet éreztem....
        Tisztelt Dr. Pálvölgyi Rita! Olyan kérdéssel fordulok Önhöz, hogy valószínűleg pánikbeteg vagyok. Február elejére kaptam időpontot pszochiátriára, de addig is szeretnék megnyugodni, legalábbis szakember véleményét hallani, hogy ez...
        Kedves Szakértő! Kb 2 hete egy mélyebb, letargikusabb állapotba kerültem, mindenben csak a rosszat látom, fáradékony vagyok, kiborulok olyan dolgokon, amiken ezelőtt nem. Édesanyámmal fiatalon megromlott a kapcsolatom, több év után most hívott...
        Jó napot kívánok. Olyan kérdésem lenne hogy a Frontin mellé amiből napi 4*, 5* 1db 0.25 gyógyszert veszek be ,vehetek e be mellé STRESS B-COMPLEX-VITAKOINGET? (B1,B2,B5,B6,B7,B12 ÉS C-vitaminbol áll napi 1db kapszula) Köszönöm szépen a...