• Diane 35 hatása

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        Kedves Doktor/nő!

        Én 4évig szedtem a Lindynette 20at, de 21 éves korom ellenére is nagyon zsíros és pattis,aknés a bőröm.Elmentem nődokihoz aki problémám orvosolására felirta a diane 35-öt.simán ment az átállás,semmi köztivérzésem nem volt.ö azt mondta nekem szedjem ezt 3-4 hónapot utána felesleges mert attól szebb már nem lesz a böröm töle mint amit 3-4 hónapig elértem vele.utána a yadinet ajánlotta.ez még oké is nekem a baj az h a böröm most csunyább mint valaha tele vagyok piros pattikkal és gyulladt kinyomhatatlan gombóckák is jelentkeznek.ez mitöl van?elvileg szebbnek kéne lennie nem?ja és lassan végzek az elsö levéllel kb 3 hete szedem a dianét.ön mit javasol?

        köszönöm elöre is mert már nagyon meg vagyok ijedve....

        WEBBeteg szakértő válasza a Pattanásos bőr témában

        Kedves Hölgyem!


        A zsíros, pattanásos bőrre valóban a Diane 35-öt szokták adni, a bőrgyógyászok is, kb. 5-6 hónapos időszakra. előfordulhat, hogy átmenetileg romlanak a tünetek, de a várakozás helyett (vajon mikor lesz jobb?) mégis inkább egy bőrgyógyászati vizsgálatot javasolnék. A vizsgálat után lehet másik készítményt is javasolnak, ami javítja a bőr állapotát. Igyekezzen ne nyomkodni addig sem, mert könnyen okozhat hegesedést a sérülékeny, gyulladt bőrön.

        Üdvözlettel: Dr. Farkas Ágnes

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        WEBBeteg Szakértő
        Orvos

         WEBBeteg Szakértő

        Kérdés: 2009-01-27 21:40:19; Megválaszolva: 2011. augusztus 29., 06:30

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Tisztelt Dr.Úr/Nő! Több, mint 2 eve szedek symicia tablettát, eddig semmi problémám nem volt vele. Múlthét szerdán mandulagyulladasra antibiotikumot /futam duo/ írt fel a háziorvosom. Tisztában voltam, vele hogy gyengíti a fogamzásgátló...
        Egy darab fogamzásgátló tablettát nem vettem be, mert elejtettem. Másnap este vettem csak be a következőt. Így egx kimaradt. Folytattam a többi szedését. Két naprabrá vérzés jelentkezett. Mit tegyek? Folytassam amíg el nem fogy a levéllel...
        Egyik este elfelejtettem bevenni a tablettát és csak másnap este vettem észre. Így egy kimaradt és pár napra rá gyenge vérzés jelentkezett. Mit csináljak? Hagyjam abba és várjam meg a 7napot vagy szedjem tovább a gyógyszert, amíg el nem fogy...
        Tisztelt Doktor Úr! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy a Controvul fogamzásgátló tablettát befolyásolhatja-e a Bioheal Valeriana Komplex (Macskagyökér + Golgotavirág + Komlótoboz) kapszula. Amennyiben igen, kérem javaslatát más nyugtató...
        Jo napot kivanok! Az lenne a kerdesem,hogy elkezdtem szedni a Yasminelle fogamzasgatlot januar 29-en(most kezdtem el,eddig sose szedtem),szoval elkezdtem,ez menstruacio elso napjan volt. Igaz,hogyha menstruacio elso napjan kezdjuk el,akkor mar onnantol...
        Tisztelt Doktor Nő/Úr! Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy elég régóta, 9 éve szedek lindynette 20 fogamzásgátló tablettát, és még pár évig nem szeretnénk gyereket a párommal. Eddig még nem szüneteltettem, mert a nőgyógyászom azt...
        Nem tudom, hogy CIPROFLOXACINT lehet e szedni NORIEL fogamzásgátló mellett ?!
        Tisztelt doktor úr! 5 éve szedem a Milligest fogamzásgátlót, és most vettem észre, hogy az e havit visszafelé kezdtem szedni (eddig sosem jártam még így), és már csak 5 szem van hátra. Mi a teendőm most, és befolyásolja-e a védekezés...
        Tisztelt doktor úr/nő! Egy héttel tovább szedtem a femoden nevű fogamzásgátló tablettát és azt a levelet amit elkezdtem nem fejeztem be végig, hanem a 7. szem után megtartottam a 7 napos szünetet. Meg is jött a vérzésem. Előtte a párommal...
        Tisztelt Dr. Tekse István, szeretnék érdeklődni, hogy a fogamzásgátló tabletta abbahagyása okozhat e hormonális zavart? Kb. 10 évig szedtem a yasminelle tablettát és tavaly februártól nem szedem, de egyébként semmilyen problémát nem...