• Aggódok

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        Egyik nagyon jó barátom elkezdett Anabolikus szteroidot szedni.
        Eddig semmi problémája nemvolt azon kívül hogy picit néha megfájdul a mája de nem vészes.IGazábol azon aggódom hogy utána néztem adolognak és a tesztoszteron szintje megnövekszik a szedéskor olya annyira hogy a szervezet nemlátja szükségesnek a termelését viszont a szteroid abba hagyásával a szervezetben teljesen lefog álni a termelés.Amikor ezt ő is megtudta kitalálta hogy majd hcg-t fog szed, ez vajon jó ötlet?

        WEBBeteg szakértő válasza a szteroid mellékhatása témában

        Kedves Kérdező!

        Ezen készítmények orvosi javaslat nélkül történő szedése nagyon veszélyes. A legjobb, amit barátja tehet az, hogy leáll az említett anyagok használatával, és elmegy egy teljes kivizsgálásra. Rövid- és hosszútávon is nagyon sok kellemetlen és egészségkároító mellékhatása lehet a szedésnek, nem éri meg az így kialakított test, hogy  a későbbiekben komoly betegségek alakuljanak ki. Ajánlom figyelmébe a következő cikket:

        http://www.webbeteg.hu/cikkek/egeszseges/3819/a-szteroidok-mellekhatasai

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        WEBBeteg Szakértő
        Orvos

         WEBBeteg Szakértő

        Kérdés: 2010-04-07 10:34:24; Megválaszolva: 2011. augusztus 19., 08:57

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Tisztelt Doktorúr!A következő problémával kapcsolatban szeretnék önttől tanácsot kérni!Kb kéthonapja jelentkezett nálam hasi fájdalom ami nyomásra nem mutattható ki,hogy honan ered ez néha elmulik néha vissza jön ezzel egy időben...
        Tisztelt Dr. Plósz János! Igazából nem tudom, hogy Önnek kell-e leírnom a problémám. Múlt héten jelentkezett nálam a véres széklet. Élénk piros színű vér látható a székletem tetején. Mikor keményebb a székletem akkor fordul ez elő....
        Tisztelt Doktor Úr! Január 8-a után hugyúti fertőzésre szedtem Morualt, ez 3 napig kering a szervezetben, majd Savulint 2 napig, majd mivel az panaszokat okozott Fromilid Uno 600-at szedtem 7 napig. Ez alatt és után szedtem probiotikumot, azonban...
        Tisztelt Doktor Úr! 2017. 09.18-án laparoszkópos gyomorcsonkoló műtétem volt (Billroth 2), amelynek során eltávolították a gyomrom alsó 2/3 részét, egyúttal az epehólyagot is eltávolították. A műtét oka ismeretlen eredetű tumor a gyomor...
        GERD diagnózis 2002-ben Epés reflux miatt motiliumot szedtem, egészen 2017.szeptemberig. Ekkor saját döntésem alapján (teljesen panaszmentes voltam) abbahagytam a motilium szedését. 2018.02. hónaptól érzem ismét ugyanazokat a tüneteket,mint...
        Üdvözlöm. A mai nap mikor wc- voltam. Sok vér távozott a székletemmel együtt. Nagyon megíjedtem, mert 2014 ben rosszindulatú petefészekrákot diagnoztizáltak. Jelenleg tünetmentes vagyok. Ez mi lehet. Aranyér,vagy sürgösen keressek fel egy...
        Tisztelt Doktornő! Szíveskedjen a mellékletben elküldött labor eredményt kiértékelni részemre. A gyógyszerek amit szedek: Covarex kombi: R-5mg 1 szem, Covercard: E:-5 mg-osból 1/2 szem. Asa: E: 1 szem. Kérem adjon néhány jó tanácsot,...
        Tisztelt Doktor úr! 2017 áprilisában kezdődtek panaszaim: haspuffadás, hányinger, hányás, székrekedés, ami mostanra már hasmenés, illetve bal oldalon köldök vonalában szúró érzés táplálkozás után. Gasztroenterológiára kaptam...
        Üdvözlöm . Mellkas röntgenen voltam és ezt a leletet kaptam hogy a rekesz éles konturu, a sinusok szabadok. A tüdök norm. Légtartalmuak. A hilusokon ill. Bázisokon az interstitialis szövet felszaporodott. Szeretném tudni hogy mi a baj. Köszönöm
        Tisztelt Doktornő/Doktorúr! Körülbelül 2 éve jelentkeztek először a tüneteim, és azóta is időközönként előjönnek. Általában különböző méretű, de olykor hatalmas, tenyérnyi nagyságú véraláfutások jelennek meg leginkább a bal...