• Kérdés Dr Bodnár Edinához

        Legfrissebb cikkek a témában
         
        Gyakori kérdések

        Tisztelt Doktornő!Már többször irtam Önnek azzal kapcsolatban hogy egyik napról a másikra kijöttek a szemem alatt az erek a felsőtestemen karomon lábaman mindenhol kirajzolódtak és diane 35-öt szedtem egészen 2 héttel ezelőttig.szedek napi két szem detralexet is az Ön tanácsára.Közben voltam haemotológiai szakrendelésen ahol trombózis hajlamra levették a vért és kiderült hogy van trombózis hajlamom és mondták hogy azonnal hagyjam abba a diane szedését.Most még annyit kérdeznék (a hameotológián legalábbis azt mondták) hogy akkor ugye valószinü hogy a diane okozta nekem ezeket a panaszokat?Ön szerint ha szedem a detralexet és hogy most abbahagytam a dianet el fognak végre halványodni az ereim?mert nagyon feltünőek sajnos..Ha Ön szerint igen akkor kb mikorra várható?ha kimegy a diane a szervezetemből?Kérem válaszoljon mert már sajnos csak ebben élek 2 hónapja:( Válaszát előre is köszönöm

        WEBBeteg szakértő válasza a trombózis témában

        Tisztelt Kérdező!

        Igen, valószínű hogy a Diane abbahagyását követően 2-3 hónap múlva csökkeni fognak a tünetek.

         Dr. Bodnár Edina

        Figyelem! A válasz nem helyettesíti az orvosi vizsgálatot, diagnózist és terápiát. A kérdésben megfogalmazottakért portálunk nem vállal felelősséget.

        WEBBeteg Szakértő
        Orvos

         WEBBeteg Szakértő

        Kérdés: 2009-01-12 22:02:53; Megválaszolva: 2011. augusztus 24., 15:02

      • Kérdések és válaszok a témakörben:
        Már 16 éves korom óta szenvedek ebben az aknés, pattanásos, gyulladásos életben. Nagyon sok mindent kipróbáltam: Roaccutan ( nagyon kiszáradt a bőröm tőle, napfényt emiatt nem akarom kerülni, valamint annyira kiszáradtam hogy egy lufi...
        Kedves Szakértő! 3 napra voltunk nyaralni egy apartmanban! Élősködőket nem látrunk sehol, viszont az első éjszaka után, reggel lettek rajtunk csípések! Aztán másnap reggelre is! Utána próbáltunk nézni, és mi den jel és tünet arra utal,...
        Pár néha viszkető piros folt a makkon. Ez milyen nemi betegség ha az?
        Az a helyzet hogy a makkomon piros potyok vannak. Nyugalmi allapotban van a peniszem akkor alig lehet észre venni őket. De izgalmi állapotban szinte kituremkednek nem viszketnek semmi ilyesmi. Kezeltem canesten kenoccsel de nem segít. Kérem segítsen mi...
        Üdvözlöm! 25 éves férfi vagyok, combomon és lágyékom felett a mellékelt sárgás vöröses színű foltok jelentek meg néhány hete,s azóta se múlnak. Semmi egyéb panaszt nem okoznak, csupán jelenlétük ad aggodalomra okot. Kérdésem...
        Tisztelt Doktornő! A hátamon kb. 13 éves koromtól kezdve rengeteg pattanás alakult ki. Ma már 30+ évesen sokkal kevesebb van rajtam, de a régi pattanások nyomai nagyon lassan tűnnek el. A vállam, nyakam körül a bőrömön majdnem teljesen tiszta,...
        Kedves Doktor úr/nő! Körülbelül 3 héttel ezelőtt kaptam a fogamra dalacint amit kb hét hete abba is hagytam közben alakult ki de nem rögtön a bőrkiütésem. Azóta szedtem antihisztamint, egy hete már, de nem látok változást, sőt rosszabb...
        Tisztelt DoktorÚr/Nő! Olyan problémával fordulnék önhöz hogy valószinűleg nemibetegséget kaphattam el, a napokban a makkomon és körülötte fehéres pöttyök és kisebb duzzanat jelentkezett, a barátnőmmvel volt szexuális kapcsolatom óta, 2...
        Tisztelt Doktor Úr /Nő! Szeretnék segítséget kérni a leletem értelmezéséhez. Tegnap kaptam meg az eredményt, viszont időpontot csak 1 hónap múlvára tudtam kérni. Köszönöm előre is.
        Tisztelt Doktor Úr/Nő! Szeretnék segítséget kérni a leletem értelmezéséhez. A leletem most kaptam meg, de időpontot csak 1 hónap múlvára tudtam kérni. Köszönöm előre is.