Könnyebb-e a teherbeesés terhesvitaminnal?

Ki mit gondol a terhesvitamin fogyasztásáról?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Igazság!

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-08 15:39
A teherbe esés elött a szervezetet fel kell készíteni a magzat fejlődésére.Elsőként méregtelenítés,sav bázis egyensúly helyrehozása,és csak ezután érdemes olyan táplálék kiegészítőt fogyasztani ami teljesen természetes alapanyagból,mindenféle színező-és adalékanyag mentes.Ennek a feltételnek ami ráadásúl sejt szinten épűl be a szervezetbe és 4000 vitális anyagot tartalmaz,csak egy termék képes.Bár hol leellenőrizhető,hogy ez így van! [email protected]

a vitaminokkal kapcsolatban

Hozzászóló: kisvirag22, 2009-12-01 17:01
énnem tudom mennyire használnak ezek a vitaminok a terhesség létrejöttéhez,azt viszont tudom,hogy közvetlenül a menses után lehet teherbe esni,tehát tart mondjuk a menses 5napig és az utána köv 5 nap tuti alkalmas.nálam mindig ekkor sikerült,nem tudom miért úgy tartják,hogy csak a félidőtől.sokaknak lehet ezért nem sikerül mert azt hiszik akkor még nincs rá esély és így nem is próbálkoznak.

VÁLASZ

Hozzászóló: bezjian, 2009-10-29 17:27
SZERINTEM NEM KELL KÜLÖN VITAMÍN,AHOZ,HOGY TERHES LEGYÉL,DE EGÉSZSÉGES ÉTREND ELÉG,NEKEM 6 GYEREKEM VAN ,KÜLÖN VITAMÍNT NEM SZEDTEM.

válasz

Hozzászóló: kiskutya, 2009-10-26 18:42
nagyon köszönöm a sos vizes fürdöt megprobáljuk hátha segit mert nagyon szeretnénk babát minden hasznos tanácsot elfogadok.

Re: Sós fürdő

Hozzászóló: Joki75, 2009-10-26 15:43
Válasz erre: kiskutya, 2009-10-26 18:42
A menstruációt követően minden nap egy kád vízbe tégy fél kiló sót. Nyilván a következő menstruációig teszed ezt, miközben serényen "dolgoztok" a baba-projekten :) A só márkája szerintem lényegtelen. A lényeg az, hogy a sós víz savas kémhatása kedvez a hímivarsejteknek. Sok sikert!

sós fürdö

Hozzászóló: kiskutya, 2009-10-26 13:34
Válasz erre: Joki75, 2009-10-26 15:43
menny ideig ajánlott a sós fürdö milyen nevü a tengeri so ellöre is köszönöm a választ.

Femibion 800

Hozzászóló: macsi, 2009-09-17 08:40
Sziasztok! Nekem a nőgyógyászom ajánlotta a Femibion 800 terhesvitamint, amikor elmentem hozzá, hogy babát szeretnénk a párommal.Az ismerősöm ugyan a Gravidát ajánlotta, de az orvosom emellett döntött. Nagyon bízom a nőgyógyászomban, mert én cukorbeteg vagyok ráadásul. Remélem minden rendben lesz és össze is fog jönni, mert még csak próbálkozunk 3 hónapja.

Femibion!!

Hozzászóló: Orsika06, 2009-09-04 20:30
Válasz erre: macsi, 2009-09-17 08:40
Sziasztok.12.hetes terhes vagyok a párommal fél évig próbálkoztunk,mikor egy ismerősöm figyelmembe ajánlotta a femibion nevű terhesvitamint és elkezdtem szedni.3 hónap múlva ott volt a 2 csík a terhességi teszten.Nagyon boldog vagyok végig szedni fogom a vitamint a terhesség alatt és a szoptatás alatt is.Nem mondom,hogy a vitamin rásegített a terhességemre,de az biztos h nem hagyom abba a szedését!Üdv egy kezdö anya

Sós fürdő

Hozzászóló: Joki75, 2009-08-19 15:20
Válasz erre: kiskutya, 2009-10-26 13:34
Lehet, hogy csak babona, de párom sós fürdőt vett a menstruációt követően minden nap. Még abban a hónapban megfogant a baba. Most a 30. hétben vagyunk. Egy kád vízbe fél kiló tengeri só. Nem kerül sokba kipróbálni. Sok sikert! (Egy leendő apuka). U.i: Az Elevit csak vitamin. Nem árthat.

tévedés

Hozzászóló: kutyulika, 2009-07-22 16:09
Nem az Elevittől leszel terhes... ez csak vitamin a babának és a kismamának....