Női psyichés problémák

Mást is gyötörnek? Mit lehet tenni?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Út a gyógyuláshoz

Hozzászóló: viola, 2009-04-20 07:45
Válasz erre: neo6911, 2012-05-07 19:34
Szia! Szeretnék Neked segíteni,írjál,ha van kedved arról levelezni,hogy én hogyan gyógyulok!20 éve vagyok beteg,mára már egy sokkal aktívabb életet tudok élni. Ide írhatsz: [email protected] Az én betegségem schizofrénia,depresszió,pánikbetegség,szociális fóbia.Van kiút,meg lehet gyógyulni,megírom Neked,hogy mi segített ebben. Üdv:Viola

Depresszió

Hozzászóló: Egyetemista85, 2009-03-28 10:37
Válasz erre: barbi414141, 2014-08-25 07:10
Sziasztok! Én még új vagyok itt, de tetszik nekem ez az oldal. Nos, talán igz könnyebb elmesélnem a bajom, igy csak csajossan. Tisztában vagyok azzal, hogy pszchés beteg vagyok. Tanútam pszichológiát nem is keveset, igy felismerem :)Gyakran depressziós, hypochonder, étkezési zavaraim vannak, halálfélelmem, paranoid vagyok. Ezek a tünetek minden nőben jelen vannak. Azért nyitottam ezt a fórumot, hogy megbeszéljük, kidumáljuk magunkat és közös erővel segitsünk egymáson. Akit érdekel a téma irjon!