Pánik,szorongás

Pánik,szorongás - mit tehetek?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Mi történt velem?

Hozzászóló: csillagom, 2010-07-29 20:02
Évek óta magasvérnyomással "kezelnek" sikertelenül. Négy nappal ezelőtt éjjel arra ébredtem, nagyon gyenge vagyok, szédülök ,fájnak a karjaim,felment a vérnyomásom. Gyógyszerek,puff a nyelv alá és eszméletlen álomba zuhantam.Délelőtt ébredtem,ugyanezen tünetekkel, plusz még látászavar,egyensulyzavar,lelassult beszéd,kábultság, szájzsibbadás,fejfájás,elgyengült karok,gyomorfájás, mellkasi fájdalom és magas -198/115- vérnyomás.Máskor is volt hasonló,de nem ilyen erős tünetekkel. Az éjszakát szinte ülve töltöttem az ágyban, és csak azért nem hivtam mentőt, mert egyedül voltam bezárkózva a lakásban, a kerti kapu pedig zárva és nem tudtak volna bejönni a mentősök. Puffok a nyelv alá,gyógyszerek és ima: csak még ezt megusszam! Halálfélelem, amitől olyan pánikrohamok jöttek rám, mintha adrenalint nyomtak volna belém, pontosan a szivembe. Megfogadtam, hogy másképp kell csinálnom mindent ha élni akarok, hiszen még "csak" 55 éves vagyok. Nehéz lesz,mert elég akaratgyenge vagyok. De mi volt ez? Mi zajlott le bennem? Már előre félek a következő hidegfronttól,ami 3 nap mulva itt lesz.. Azt pedig nem birom, olyankor mindig rosszul vagyok.

válasz

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-30 20:02
Kedves Angéla! Mivel olyan emberek írnak ezen oldalon akiknek halvány fogalmuk sincs,hogy miröl is van szó ezért kérlek amennyiben tényleg érdekel a termék amit emlitettem akkor email címed írd le és leírom neked azt amire kiváncsi vagy!Nem vagyok hajlandó ilyen primitív emberek társaságában levelezgetni!Én nem űzök gúnyt a betegségekből,de nagyon sok terméktapasztalat igazolja azt amit állítok.Nem nekem kell hinni,hanem azoknak akik már fogyasztották a terméket!Koltai Róbert,Verrasztó Evelyn és Dávid,a debreceni LOKI csapat,Papadimitriu Athina,Bíró Ica,és még sorolhatnám.Ahoz hogy megértse valaki miért használ ez az alga ahoz érteni kell a szervezet működését.Várom leveled amennyiben valóban érdekel!

uncsi...

Hozzászóló: halacska, 2009-12-29 17:28
Egy kis alga...Menj rá a másik pánikos topikra,aztán láthatod,hogy miről van szó,meg hogyan rúgták ki...:))))))))))

Talán másnak is segít

Hozzászóló: BAngela, 2009-12-29 12:51
Válasz erre: gyongyos42, 2009-12-30 20:02
Szia Gyöngyi! Nagyon érdekelne mi ez a termék! Kérlek írd meg a nevét/árát és azt, hogy hol lehet beszerezni. Köszönettel Angéla

Talán másnak is segít

Hozzászóló: gyongyos42, 2009-12-08 15:30
Válasz erre: BAngela, 2009-12-29 12:51
Párom depresszióval küzdött,de én nem vettem észre.Azt hittem elfáradt a kapcsolatunk!A bűvös 7.évben járunk. Fiam hozott haza egy doboz táplálék kiegészítőt!Nevettem rajta de mivel azt mondta,hogy 4000 vitális anyag van benne és sejt szinten épűl be a szervezetbe elkezdtem szedni:A párom látva a változásokat rajtam ő is elkezdte szedni.Fél éve ennek.Nincs depresszió,30 évig tartó allaergia!Az életünk 360fokos fordulatot vett.Hála a fiamnak.Akit érdekel a termék az írjon a gyongyi_huba@freemail címre segítek.

pánikbetegség

Hozzászóló: wbdetti, 2009-12-08 11:16
Válasz erre: gyongyos42, 2009-12-08 15:30
Sziasztok! 4 éve küzdök a pánikbetegséggel és mellette szorongásos depresszióval. Nálam a pajzsmirigy alulműködés hozta elő, illetve a rengeteg munka és stressz ami nap mint nap ér. (Emberekkel és pénzzel foglalkozmom napi 10-12 órában).Nekem nagyon sokat segített, hogy találtam egy jó pszichiátert és szedem az általa felírt gyógyszereket. Ajánlanám minden pánikos figyelmébe a www.neuroptim.hu oldalt, ahol sok hasznos és érdekes dolgot tudhattok meg. Mindenkinek gyógyulást javulást kívánok! Még egy dolog, nagyon fontos, hogy nem szabad feladni! Üdv wbdetti

Andrea

Hozzászóló: Andrea, 2008-08-12 20:50
Válasz erre: wbdetti, 2009-12-08 11:16
kÖSZÖNÖM A SOK KEDVES ÉS JÓ TANÁCSOT,PRÓBÁLOK SOK POZITIV AKKARAT ERŐT ÖSSZE GYÜJTENI,ÉS NEM ATTÓL RETEGNI MINDEN ESTE,HOGY ISTENEM CSAK EZEN AZ ÉSZAKÁN LEGYEK TÚL.ANDI

:)

Hozzászóló: MDóri, 2008-07-30 23:52
Szia Ági:) Ez igen,tetszett a hozzászólásod.:) Jó is,ha az ember ilyen pozitívan tud hozzáállni a dologhoz. Sajnos én néha elkeseredek,de szerencsére mindig kilábalok belőle:) Tartsd meg ezt a hozzáállást:)

van remény

Hozzászóló: Almi, 2008-07-30 10:36
Kedves Andi! Igen, van remény. Fontos hogy tláljunk egy jó orvost, és fontos a pszochoterápia. Ne várjunk csodát a gyógyszerektől. A pánikosok eleve rendkívül érzékeny emberek, az a baj, hogy a legkisebb "élesebb" helyzetre de lehet, hogy akár egy rutin napi eseményre drámaibban reagálnak. Ettől van a pánik. Meg kell tanulnunk, hogy ezek az események részei az életünknek és nem kell ezeket halálos tragédiának venni. Ehhez lehet különböző technikákat elsajátítani, mint pl. a figyelemelterelés. Nekem is sokszor ez vált be, de én gyakran mondogatom ilyenkr, hogy ettől nem fogok meghalni, nem fogok összeomlani, nem olyan nagy dolog, amiért be kéne pánikolnom. Ez nagyon hatásos. (nálam)És ami nagyon fontos: a pánik tünetmentessé tehető, de meg kell dolgozni érte. Gyakran jelentkezik depresszió következményeként például, vagy olyan életesemények után, amelyek valamilyen krízist okoztak az embernek. Ezeket a pszochoterápia szépen fel tudja dolgozni, meg lehet érteni a folymatot, hogy miért reagál így a testünk és aztán meg lehet tanítani arra, hogy legközelebb és aztán nagyon sokáig ne tegye. Én azt szoktam mondani, hogy nagybb bajom sose legyen, mint, hogy pánikos vagyok, mert ez kezelhető és adott esetben gyógyítható abból a szempontból, hogy tünetmentesek lehetünk akár életünk végéig. Fel a fejjel!!!!!!!!Üdv:Ági

Reménykedni

Hozzászóló: buzasi, 2008-07-29 21:50
Válasz erre: Almi, 2008-07-30 10:36
Szia köszönöm a kedves szavakat jó hogy valaki megérti hogy mit mondok,már anyi gyógyszert szedrem hogy alig fog az agyam mégsem vált be egyiksem vagy nem jó a gyógyszer beállítás,de azért köszi Üdv :Andi