Migrén - Mi a megoldás?

Több mint 10 éve migrénben szenvedek. Nem igazán használnak a gyógyszerek sem :( van akinek elmúlt idővel teljesen?

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

migrén

Hozzászóló: Lady, 2014-10-01 16:31
Sajnálom, hogy nem tudtam belépni az oldalra, sok tapasztalatom van a migrénről! Üdv.

Az elektroszmog migrént okozhat?

Hozzászóló: e-presszio.hu, 2014-09-26 09:16
Tessék elolvasni: www.e-presszio.hu

migrén

Hozzászóló: Jurij, 2014-06-10 20:09
Anyukámnak a húsmentes étrend és a sós-szódabikarbónás fürdő megszüntette. Már 3 éve tünetmentes.

migrén és psziche

Hozzászóló: Aandye, 2014-02-12 19:34
Válasz erre: Lady, 2014-10-01 16:31
Jómagam is migrénes vagyok. Kérlek segítsetek hogy fény derülhessen a migrén pszichés hátterére! Személyiségpszichológia műhelymunkám keretei között migrénes és nem migrénes személyek pszichológiai jellemzőit hasonlítom össze. Minél több kitöltött kérdőív áll rendelkezésemre, annál színvonalasabb lehet a dolgozatom. Első körben azokhoz fordulok, akiknek szokott lenni vagy az elmúlt fél évben volt MIGRÉNES FEJFÁJÁSA. A kitöltés 2 percnél több időt nem vesz igénybe. https://docs.google.com/forms/d/1iXYFFBpHKi4EQ6IyR5X6W_2hFkMqtydNIatpSgON8lI/viewform Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Póló

Hozzászóló: dinidani, 2010-12-28 20:51
Szia Kristóf Milyen pólóra gyűjtesz?

recept

Hozzászóló: terkaneni, 2010-06-18 11:30
utána jártam én is a Relpaxnak, fel írta az orvosom, ki is váltottam, kicsit ütős az ára, de higgyétek el megéri, legalább is nekem eddig ez vált be a legjobban, és ha az árát nézzük akkor is, mert ha jobban meggondolom szedtem eddig más olcsóbb gyógyszereket, de ha azoknak az árát összeadom akkor ugyan ott vagyok, sőt volt hogy azokra csak feleslegesen dobtam ki a pénzt. Szóval én erősen ajánlom mindenkinek.

sajnos

Hozzászóló: annarojam, 2010-06-15 13:34
Sziasztok!Nekem is mondták már a Relpaxot, és annak jótékony hatását. Utána olvasgattam és az a gond hogy nekem sajnos szívbetegségem is van, de ha nem lenne akkor tuti ezt próbálnám ki és ajánlom másnak is, de így sajnos nekem nem írják fel :(

Relpax hatása

Hozzászóló: Gaboka, 2010-06-15 11:28
Szia! Én is sajnos migrénes vagyok, kiírták a Relpaxot, ami ha beveszed 1 óra múlva teljesen (!) elmulasztja a fájdalmat, sőt másnap is jól vagyok. Csak nekem az a furcsa, hogy pár nap múlva a fájdalom kettős erővel visszatér, és a vérnyomásom iszonyúan megemelkedik, bár szedem a csökkentőt. Bár lehet neked beválik! Üdv: Gabi

Relpax?

Hozzászóló: terkaneni, 2010-04-23 09:20
Válasz erre: Gaboka, 2010-06-15 11:28
Még nem hallottam róla, én már számos gyógyszert kipróbáltam de valahogy ez még kimaradt. És tényleg annyira jó?

CSAK POZITÍVAN

Hozzászóló: Tina0512, 2010-02-10 12:35
Nem kell belenyugodnod, hogy Te életed végéig migrénes leszel, gyógyszereket szedsz!!! Keress alternatív módszereket. Az orvos sajna ezt tanulták, fájdalomra gyógyszert írnak fel. Én is szedtem szép rózsaszín pirulákat, nyomattam az orrspray-t, de már nincs szükségem rá. Vannak általános állapotfelmérések (pl. lifecode, nem a hagyományos laborra gondolok), alternatív gyógymódok, egészségtudatos életmód. Meg kell találnod Neked mi a jó, mi válik be. Sok sikert!!!