• Betegellátással kapcsolatos panaszok

Betegellátással kapcsolatos panaszok

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

és hol legjobb az ellátás?

Hozzászóló:Bori25, 2009-10-15 14:00
        Tisztelt Fórumozók! Önök szerint van olyan terület az egészségügyben, ahol a legjobbnak mondható az ellátás? És ahol a legrosszabbnak? Számít-e az, hogy hol helyezkedik el a járó vagy -fekvőbeteg rendelőintézet, a háziorvos rendelője, vagy az éjszakai és hétvégi ügyelet? Tisztelettel: Bori25

ésésés

Hozzászóló:hammarra, 2009-10-05 16:24
        és arrol már ne is beszéljek h ameddig nincsen nagyon komoly bajom eszembe sem jut orvoshoz fordulni mert pl egy egyszerü labor is majd 1 napos móka...

baleseti

Hozzászóló:hammarra, 2009-10-05 16:20
        sziaszok! A baleseti sebészet 1 vicc.Nemrég történt, hogy a fejemre sörösüveggel mért ütés miatt a fejem több helyen felhasadt és irdatlan mennyiségü vért vesztettem.Bekerültem a korházba ahol kb 7 órán keresztül nem kaptam orvost, nézték ahogy ájuldozok és további 2 óra tesztelés után varrtak össze..

hátfájás

Hozzászóló:timi0112, 2009-10-05 16:15
        hát sajnos a magyar egészségügyben sokszor előfordult már, és elő is fog hogy az orvosok tévednek és nem tudják megoldani a problémáinkat. Sajnos nekem is van gerincferdülésem és nekem is szokott fájni a hátam. Remélem ez a tornagyakorlat majd segít ennek a kiküszöbölésében.

Szintén hátfájás...

Hozzászóló:Consuela, 2008-12-22 19:56
        Válasz erre: timi0112, 2009-10-05 16:15
        2 évvel ezelőtt beutaltak az ortopédiára, mert én is hátfájásra panaszkodtam, és csináltak is Röntgen felvételt, ami enyhe gerincferdülést mutatott. Az orvos azt "tanácsolta", hogy ne foglalkozzak vele. Nos, azóta eltelt 2 év, és a gerincemen egy 30 fokos görbület található...

Reumatológia

Hozzászóló:kzoli, 2008-11-05 14:24
        Tapasztalataim: Hátfájásos és egyéb panaszokkal felkerestem az orvosom. "A háta mindenkinek fáj!", de ha akarja beutalom a Reumatológiára. Onnan a Dagályba küldtek masszázsra, melegvizes fürdőre, amelyek után továbbra is fájt a hátam. Ennyit a közgyógyellátásról. A kispesti egészségügyi napon találkoztam Kováts Árpád csontkovács, gyógymasszőrrel, az ő segítsége eredményesnek és tartósnak bizonyult. "Helyretette" a gerincemet és tornagyakorlatokat írt elő, amit napi 10-15 percben meg is csinálok. El is felejtettem szinte, milyen a nyakfájás, hátfájás, derékfájás. Mindenkinek bátran tudom ajánlani: kovatsarpad.extra.hu/ Üdvözlettel, KZ.