Láb gond

Lassan itt a jó idő és hát én nem szívesen mutogatom a lábaim... Remélem, tud valaki megoldást a problémára.

A fórumban írottak nem képezik a WEBBeteg orvosi tartalmának részét, azok igazság- és valóságtartalmáért portálunk felelősséget nem vállal. Orvos szakértőinknek szánt kérdését ne itt, hanem az Orvos válaszol rovatban tegye fel!

Stillnesnek

Hozzászóló: Amadea, 2010-03-24 12:39
Igen találtam szerencsére:)Kincs Eszter gyógypedikűröst tudom ajánlani ő gyógyitja a lábam.a legjobb a syakmában.

Amadeának

Hozzászóló: Stillnes, 2010-03-21 21:13
Válasz erre: Amadea, 2010-03-24 12:39
Nekem is az lenne a problémám mint neked és kérdezném, hogy találtál e megoldást rá és ha igen, akkor mit?

nanának

Hozzászóló: horigabipapi, 2009-02-08 12:51
e-mailban tudnák tanácsot adni

Bőrkeményedés

Hozzászóló: horigabipapi, 2009-02-08 09:36
A bőrkeményedést könnyű kezelni ! Próbáld ki a következőt. Tégy egy két liter meleg vízbe egy evőkanál szódabikarbónát, egy teás kanál tengeri sót keverd össze. És ebben áztasd a lábadat 10-15 percig töröld szárazra. majd kevés hidegen sajtolt napraforgó olajjal maszérozd be . Olcsó nem kell pedikűrös .drága gyógyszer , mérgezni magadat ! és a hatás nem marad el.

Issiász és a lumbágó

Hozzászóló: Nana, 2009-02-07 14:50
Válasz erre: horigabipapi, 2009-02-08 12:51
Sziasztok ! Én tavaly Májusban vettem észre hogy hősszú távon nagyon fáj a lábam,Mint kiderúlt issiász ,és a lumbágó egyszere jöttki ,kemény injekciók hatására ideig óráig elmult ,De újra vissza tér,Azt hittem ez velem nem fordulhat el mivel még fiatal vagyok ehez ,De tévedtem ,Ilyenkor télen nagyon rőssz mert a háziorvosom ,kb 2km-re rendel tolem ,probálok tornászni de az csak ideig órákig jó,

láb gond

Hozzászóló: Amadea, 2009-02-07 12:47
Válasz erre: Stillnes, 2010-03-21 21:13
Sziasztok!Van egy nagy gondom.1-2éve feltörtem a lábam egy cipővel.azóta hegek vannak lábamon , pontosabban a sarkamfölött , ilyen lila meg piros színű.De ez még kisebbik bajom ,mert oldalt a rakamnál a talp olsalsó részén , ahol mindenkinek testszinű a bőre , ott nekem piros és folyton börkeményedés nő rá.néha beis reped , pediküröshöz járok ő leszed belőle picit de ugyanolyan ronda mindig olyan pris szinű a bör.Contractubexel kezelem ezeket a próblémás területeket , de nem igazán múlík el.Már iszonyatos komplexusom van miatta...Lassan itt a jó idő és hát én nem szívesen mutogatom a lábaim...Remélem tud valki megoldást a problémára előre is köszönöm!